Benfica eind op weg naar play-off tegen PSV
MOSKOU (ANP) - Benfica is een eind op weg naar de play-offs om een plek in in de groepsfase van de Champions League. De kans is aanzienlijk dat PSV daarin de tegenstander is. De Portugezen wonnen woensdagavond in Rusland met 2-0 van Spartak Moskou. Rafa Silva en Gilberto maakten de doelpunten na rust.
Bij Benfica stond de Zwitserse international Haris Seferovic, die tijdens het EK indruk maakte tegen onder meer wereldkampioen Frankrijk, in de punt van de aanval, geflankeerd door Rafa Silva en Pizzi. De Belgische oud-Ajacied Jan Vertonghen startte als linksback. Bij de thuisclub had Jorrit Hendrix een basisplaats. Hij werd een klein kwartier voor tijd gewisseld. De middenvelder verliet PSV begin dit jaar voor een Russisch avontuur.
PSV nam dinsdag al een voorschot op de beslissende CL-duels door FC Midtjylland met 3-0 te verslaan. De return in Denemarken is volgende week dinsdag. Benfica ontvangt dezelfde avond Spartak.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
8 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
11 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
13 uur geleden