Bendsneyder eindigt in Moto2 op Sachsenring net buiten punten
SACHSENRING (ANP) - Motorcoureur Bo Bendsneyder is in de Grote Prijs van Duitsland in de Moto2 net buiten de punten geëindigd. De 23-jarige Rotterdammer finishte na een tegenvallende start als zestiende, dat was iets hoger dan zijn startpositie. De Spanjaard Augusto Fernandez won op de Sachsenring zijn tweede race van dit jaar. Zijn landgenoot Pedro Acosta werd op ruime afstand tweede, voor de Brit Sam Lowes.
Zonta van den Goorbergh eindigde als achttiende en belandde daardoor weer buiten de punten. De 16-jarige debutant in de Moto2 is dit seizoen nog puntloos.
De Italiaanse WK-leider Celestino Vietti crashte en zag Ai Ogura en Fernandez dichterbij komen in de stand. Zijn voorsprong op de Japanner is nog 8 punten, op de nummer 3 uit Spanje 12 punten. Bendsneyder blijft steken op 44 punten, goed voor de veertiende plaats.
Volgende week is in Assen de volgende race in het kampioenschap.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
14 uur geleden