Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bendsneyder achtste in Moto2 Valencia, zege Martin

Bendsneyder achtste in Moto2 Valencia, zege Martin

VALENCIA (ANP) - Motorcoureur Bo Bendsneyder heeft met de achtste plaats in de Grote Prijs van Valencia zijn beste resultaat van het seizoen in de Moto2 behaald. De 21-jarige Rotterdammer, die na dit seizoen moet vertrekken bij het raceteam van Roelof Waninge, startte als negende en wist zich een plek te verbeteren. De zege ging naar de Spanjaard Jorge Martín.

Marco Bezzecchi pakte vroeg in de race de leiding op het Circuit Ricardo Tormo, maar de Italiaan stond die in de slotronde af aan zijn landgenoot Fabio di Giannantonio. Die ging echter vlak daarna onderuit. In het laatste deel werd Bezzecchi aan kop voorbijgestoken door Martín en Héctor Garzó, waarbij Martín zijn landgenoot op de finish maar nipt voorbleef. Voor Bezzecchi resteerde de derde plek.

Enea Bastianini, de leider in het wereldkampioenschap, eindigde als zesde. Met nog één race te gaan is de strijd in het wereldkampioenschap nog niet beslist. Bastianini is op 194 punten gekomen. De Italiaan liep uit op Sam Lowes. De Britse nummer 2 in het WK finishte pas als veertiende en heeft 180 punten. Luca Marini, die als vijfde eindigde in de race, staat derde met 176 punten.

Bendsneyder pakte vorige week op hetzelfde circuit tijdens de Grote Prijs van Europa WK-punten door als veertiende te eindigen. In de eerste race van het seizoen in Qatar was de coureur van NTS RW Racing als elfde geëindigd. Hij heeft nu 15 punten.

Meer uit Sport

Tennisser Sinner eenvoudig naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jannik Sinner heeft eenvoudig de derde ronde bereikt van het tennistoernooi in Rome. De als eerste geplaatste Italiaan was in twee sets te sterk voor Sebastian Ofner (6-3 6-4). De Oostenrijker staat op de 82e positie van de wereldranglijst.

3 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP op Le Mans na bliksemstart

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.

8 uur geleden
Wielrenster Blasi houdt Van der Breggen van eindzege in Vuelta

L'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.

9 uur geleden
Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

1 dag geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

1 dag geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

1 dag geleden