Benauwde zege Juventus tegen AS Roma
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse competitie een benauwde zege behaald tegen AS Roma. Het duel in Turijn eindigde in 1-0. Bij Juventus ontbrak verdediger Matthijs de Ligt wegens een blessure. Ook Paulo Dybala en Adrien Rabiot waren niet fit. Rick Karsdorp was basisspeler bij AS Roma.
Juventus kwam na een kwartier op voorsprong dankzij een rake kopbal van Moise Kean. Vlak voor de rust kreeg AS Roma een uitgelezen kans op de gelijkmaker. Doelman Wojciech Szczesny keerde evenwel de strafschop van Jordan Veretout.
Na de rust drong AS Roma sterk aan, maar met het nodige geluk bleef Juventus overeind. De club uit Turijn staat zevende met 14 punten en AS Roma neemt de vierde plek in met 15 punten. Napoli leidt met 24 punten.
Juventus speelt woensdag in de Champions League in Rusland tegen FC Zenit.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
47 minuten geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
1 uur geledenINGLEWOOD (ANP/RTR) - De overtuigende zege van de Verenigde Staten op Paraguay (4-1) is volgens bondscoach Mauricio Pochettino van de VS het resultaat van teamprestatie, meer dan van de klasse van individuele spelers.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong kijkt met veel vertrouwen uit naar het WK dat voor het Nederlands elftal zondag begint met een wedstrijd tegen Japan in het Dallas Stadium. "We hebben goede spelers en zijn onvoorspelbaar", zegt hij. "We hebben snelheid en fysieke kracht, zijn goed aan de bal en kunnen snel counteren. Ook hebben we voldoende 'lengte' voor spelhervattingen."
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Frenkie de Jong verwacht dat aanvallend spel beloond wordt op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik heb het gevoel dat het voetbal weer de goede kant op gaat", stelt de middenvelder van Oranje.
4 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten zijn met een klinkende zege aan het WK begonnen. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg Paraguay (4-1) in het Los Angeles Stadium in Inglewood.
6 uur geledenROME (ANP) - Gianni Infantino heeft zich niet populair gemaakt bij de supporters van de nationale voetbalploeg van Italië. De voorzitter van de FIFA grapte tijdens een interview met het Braziliaanse tv-station CazéTV dat hij het deelnemersveld van het WK misschien maar moet uitbreiden. "Misschien kwalificeert Italië zich wel voor een WK met 64 teams, of misschien gaan we wel naar 228 teams", zei hij. De wereldvoetbalbond heeft overigens 211 leden.
8 uur geleden