Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benauwde zege Duitsland in Roemenië, Noord-Macedonië wint dik

Benauwde zege Duitsland in Roemenië, Noord-Macedonië wint dik

BOEKAREST (ANP) - Duitsland heeft met de nodige moeite ook de tweede groepswedstrijd in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Joachim Löw stuitte in Boekarest op de nodige tegenstand van Roemenië. Een doelpunt van Serge Gnabry in de 17e minuut bleek voldoende voor 3 punten.

Löw begon in Roemenië met hetzelfde elftal dat donderdag aantrad in de thuiswedstrijd tegen IJsland (3-0). Ook Leon Goretzka en Leroy Sané waren van de partij. In de aanloop naar het duel in Boekarest had het duo van Bayern München last van kleine blessures. Löw kon beiden niettemin opstellen tegen de Roemenen, die na de rust vergeefs jacht maakten op de gelijkmaker.

Duitsland sluit het drieluik in de WK-kwalificatie woensdag af met een thuiswedstrijd tegen Noord-Macedonië. De tegenstander van Oranje bij het EK komende zomer was met 5-0 te sterk voor Liechtenstein. Voor de thuisploeg kwamen Aleksandar Trajkovski (twee), Enis Bardhi, Eljif Elmas en Ilija Nestorovski tot scoren. Noord-Macedonië verloor donderdag met 3-2 van Roemenië.

In poule I was Polen met 3-0 te sterk voor Andorra. Topscorer Robert Lewandowski (Bayern München) bracht twee treffers op zijn naam. Engeland, dat eerder op zondag met 2-0 won van Albanië, leidt in de groep met 6 punten, gevolgd door Polen en Hongarije met 4 punten.

Meer uit Voetbal

Europees kampioen Redmond verruilt Feyenoord voor Aston Villa

ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.

41 minuten geleden
Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

2 uur geleden
Bijlow wordt weer eerste keeper van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Justin Bijlow (27) wordt komend seizoen de eerste keeper van Feyenoord. Dat heeft Robin van Persie tegen Voetbal International gezegd. "Het was een luxe keuze die zwaar viel, misschien wel moeilijker dan het kiezen uit drie linksbacks. Timon Wellenreuther was teleurgesteld, maar hij hoeft van mij niet weg. Ik blijf hem een goede keeper vinden", aldus de coach van de Rotterdammers.

4 uur geleden
KNVB 'bedroefd' om overlijden oud-international Israël

ZEIST (ANP) - De KNVB is bedroefd om het overlijden van Rinus Israël, laat de bond weten op zijn website. De icoon van Feyenoord speelde in de jaren zestig en zeventig 47 keer voor het Nederlands elftal en was na zijn voetbalcarrière ook nog als assistent van bondscoach Guus Hiddink actief op het WK van 1994.

4 uur geleden
Feyenoord-icoon en oud-international Israël (83) overleden

AMSTERDAM/OOSTZAAN (ANP) - Feyenoord-icoon en oud-international Rinus Israël is op 83-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bevestigd aan het ANP. Israël stond bekend als een harde verdediger; hij werd drie keer landskampioen met Feyenoord en veroverde in 1970 de Europa Cup I. 'IJzeren Rinus' won met de Rotterdamse club ook de wereldbeker en de UEFA-cup. Hij kwam 47 keer uit voor het Nederlands elftal.

5 uur geleden
Aanvoerder Inter hekelt inzet ploeggenoten na uitschakeling op WK

CHARLOTTE (ANP/RTR) - Aanvoerder Lautaro Martínez van Internazionale was zwaar teleurgesteld na de verrassende uitschakeling op het WK voor clubs door de Braziliaanse club Fluminense. "Het was een lang en vermoeiend seizoen en we eindigen met lege handen", zei de Argentijn na de 2-0-nederlaag in Charlotte. Inter verspeelde dit seizoen de titel in de Serie A aan Napoli en verloor de finale van de Champions League van Paris Saint-Germain.

7 uur geleden
Al-Hilal verrast Manchester City en bereikt kwartfinales WK clubs

ORLANDO (ANP) - De Saudische voetbalclub Al-Hilal heeft voor een grote verrassing gezorgd door Manchester City uit te schakelen op het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Het team van coach Simone Inzaghi versloeg in Orlando de Engelse ploeg van Pep Guardiola met 4-3. City was titelverdediger.

10 uur geleden