Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benauwde zege Duitsland in Roemenië, Noord-Macedonië wint dik

Benauwde zege Duitsland in Roemenië, Noord-Macedonië wint dik

BOEKAREST (ANP) - Duitsland heeft met de nodige moeite ook de tweede groepswedstrijd in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Joachim Löw stuitte in Boekarest op de nodige tegenstand van Roemenië. Een doelpunt van Serge Gnabry in de 17e minuut bleek voldoende voor 3 punten.

Löw begon in Roemenië met hetzelfde elftal dat donderdag aantrad in de thuiswedstrijd tegen IJsland (3-0). Ook Leon Goretzka en Leroy Sané waren van de partij. In de aanloop naar het duel in Boekarest had het duo van Bayern München last van kleine blessures. Löw kon beiden niettemin opstellen tegen de Roemenen, die na de rust vergeefs jacht maakten op de gelijkmaker.

Duitsland sluit het drieluik in de WK-kwalificatie woensdag af met een thuiswedstrijd tegen Noord-Macedonië. De tegenstander van Oranje bij het EK komende zomer was met 5-0 te sterk voor Liechtenstein. Voor de thuisploeg kwamen Aleksandar Trajkovski (twee), Enis Bardhi, Eljif Elmas en Ilija Nestorovski tot scoren. Noord-Macedonië verloor donderdag met 3-2 van Roemenië.

In poule I was Polen met 3-0 te sterk voor Andorra. Topscorer Robert Lewandowski (Bayern München) bracht twee treffers op zijn naam. Engeland, dat eerder op zondag met 2-0 won van Albanië, leidt in de groep met 6 punten, gevolgd door Polen en Hongarije met 4 punten.

Meer uit Voetbal

Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

6 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

9 uur geleden
Frankrijk met 'grote vier' in aanval op WK tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.

9 uur geleden
Ounahi helpt Marokko met twee doelpunten naar kwartfinales WK

HOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.

10 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en Brouwer naar finale in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.

10 uur geleden
Ajax verliest eerste oefenduel onder Míchel van Panathinaikos

ERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.

10 uur geleden
Feyenoord verslaat FC Dordrecht in eerste duel Van Bronckhorst

DORDRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de eerste oefenwedstrijd onder de nieuwe coach Giovanni van Bronckhorst gewonnen van FC Dordrecht. In het stadion van Dordrecht wonnen de Rotterdammers met 6-0.

14 uur geleden