Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ben Moussa na half jaar in Roemenië terug naar FC Emmen

Ben Moussa na half jaar in Roemenië terug naar FC Emmen

EMMEN (ANP) - Hilal Ben Moussa keert na een half jaar in het buitenland al weer terug bij FC Emmen. De 27-jarige middenvelder heeft zijn contract bij de Roemeense club ACS Sepsi Sfântu Gheorghe laten ontbinden. Ben Moussa kwam in de eerste seizoenshelft slechts één keer in actie in de hoogste Roemeense competitie en gaat daarom terug naar zijn oude club. Hij verbond zich voor de rest van het seizoen aan de huidige nummer 14 van de eredivisie.

"Mijn Roemeense avontuur was een bijzondere ervaring, maar ik had op meer speeltijd gehoopt," zegt Ben Moussa. "Ik ben blij dat ik het gedaan heb, maar ik ben ook blij om weer terug op De Oude Meerdijk te zijn in een vertrouwde omgeving."

De Utrechter speelde tussen 2017 en 2019 voor Emmen. In zijn eerste seizoen had Ben Moussa als basisspeler een aandeel in de historische promotie van FC Emmen naar de eredivisie. Vorig seizoen kwam hij tot achttien wedstrijden op het hoogste niveau, waarin hij één doelpunt maakte.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

51 minuten geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

3 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

4 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

4 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

5 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

6 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

7 uur geleden