Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belpanel actiedag Giro 555 voelt voor Beelen als thuiskomen

Belpanel actiedag Giro 555 voelt voor Beelen als thuiskomen

HILVERSUM (ANP) - Giel Beelen is een van de BN'ers die vrijdag tijdens de actiedag van Giro 555 in het belpanel zit om mensen te woord testaan over de ramp in Beiroet en donaties aan te nemen voor het goede doel. Het voelde voor de dj een beetje als thuiskomen.

"Ik heb dit werk jarenlang gedaan in een callcenter in Haarlem, dus ik was helemaal in m'n element", zegt Beelen tegen het ANP na afloop van zijn Giro 555-shift. "Ik doe het met liefde. Het is hartverwarmend en goed dat het gebeurt."

Vrijdagochtend werd de eerste tussenstand van ruim 5 miljoen euro bekendgemaakt, om 13.30 uur volgt een tweede bekendmaking. "Dat is eigenlijk al meer dan ik had verwacht na een dag." De Radio Veronica-dj benadrukt dat het geld dat gedoneerd wordt, goed terechtkomt bij de goede doelen in Libanon.

Het waren volgens Beelen toch voornamelijk ouderen die de telefoon oppakten, maar wel ieder met een ander motief. Er waren mensen die belden met de boodschap dat ze de beelden verschrikkelijk vonden. Ook kreeg de dj mensen uit Haarlem aan de telefoon die hem herkenden en zich ineens weer herinnerden dat ze hem laatst in de stad hadden gezien. "Er was ook iemand die dan aan het einde vroeg of ze een plaatje kon aanvragen", lacht de dj. "Dus het was een mooie thuiskomst zo."

Meer uit Binnenland

Station Roosendaal weer vrijgegeven na vondst verdacht pakket

ROOSENDAAL (ANP) - Het station in Roosendaal is weer vrijgegeven, nadat maandagavond in een treinstel een verdacht pakket was gevonden. De politie laat weten dat het pakket in beslag is genomen en verder wordt onderzocht.

5 uur geleden
Vermiste Drontenaar mogelijk slachtoffer misdrijf na afspraak bos

DRONTEN (ANP) - Een 36-jarige man uit Dronten die sinds twee jaar vermist wordt, is vermoedelijk slachtoffer geworden van een misdrijf. Dat laat de politie weten, omdat duidelijk is geworden dat Marc Jaskulski op de dag van zijn verdwijning via homodatingapp Grindr een afspraak had met iemand in het Roggebotsebos.

6 uur geleden
Station Roosendaal ontruimd om verdacht pakket, geen treinverkeer

ROOSENDAAL (ANP) - Het station in Roosendaal is ontruimd vanwege een verdacht pakket. De politie doet onderzoek. De NS meldt op zijn website dat er geen treinen rijden langs het station.

6 uur geleden
Weski in laatste woord: ik kan niet meer vertrouwen op de staat

ROTTERDAM (ANP) - "Ik kan niet meer op de staat vertrouwen", zei Inez Weski (71) maandag aan het slot van haar proces. "De advocaat opereert kennelijk al langer buiten de bescherming van de wet."

10 uur geleden
OM eist 17 jaar cel en tbs voor doden van moeder in Landsmeer

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft een gevangenisstraf van zeventien jaar en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 33-jarige Timothy B. voor de moord op zijn 52-jarige moeder in zijn woning in Landsmeer en het wegmaken van haar onderbenen. De afgezaagde lichaamsdelen zijn nog niet teruggevonden, bleek maandag tijdens de strafzaak in de rechtbank in Amsterdam.

11 uur geleden
Waterschap Limburg claimt primeur met verwijderen medicijnresten

SIMPELVELD (ANP) - Waterschap Limburg heeft een techniek gevonden om een groot deel van de medicijnresten uit afvalwater te halen. Volgens het waterschap kan hierdoor ruim 80 procent van de medicijnstoffen worden verwijderd, waar dat bij een reguliere aanpak zo'n 30 procent zou zijn. De organisatie spreekt zelf van "een wereldwijde primeur".

11 uur geleden
OM eist 60 uur werkstraf voor Raisa Blommestijn om tweets

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft in hoger beroep een werkstraf van 60 uur geëist tegen Raisa Blommestijn, waarvan 30 uur voorwaardelijk. De presentatrice van Ongehoord Nederland (ON!) staat terecht voor groepsbelediging en smaad vanwege berichten op X in 2023.

13 uur geleden