Beloftenduel tussen PSV en Ajax eindigt onbeslist
EINDHOVEN (ANP) - Jong PSV en Jong Ajax zijn in hun laatste wedstrijd van dit jaar uitgekomen op 2-2. Beide beloftenteams troffen elkaar in het Philips Stadion, in een duel uit de Keuken Kampioen Divisie waarvoor 10.000 vrijkaarten waren uitgedeeld.
Ajax kwam in de 39e minuut aan de leiding door een doelpunt van Jaydon Banel, die eerst met de bal Livano Comenencia omver kegelde en vervolgens doelman Joël Drommel passeerde. Kort na rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte dankzij aanvoerder Mathijs Tielemans, die een combinatie met Mohammed Amin Doudah afrondde.
Ajax nam na een klein uur opnieuw de leiding, ditmaal dankzij Silvano Vos. Maar een kwartier later schoot Mylian Jimenez rechtstreeks raak uit een hoekschop, door doelman Charlie Setford en de bij de eerste paal geposteerde Christian Rasmussen verkeerd beoordeeld.
Jong PSV staat tiende, Jong Ajax twaalfde.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
3 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
9 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
12 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
13 uur geleden