Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beloftenduel tussen PSV en Ajax eindigt onbeslist

Beloftenduel tussen PSV en Ajax eindigt onbeslist

EINDHOVEN (ANP) - Jong PSV en Jong Ajax zijn in hun laatste wedstrijd van dit jaar uitgekomen op 2-2. Beide beloftenteams troffen elkaar in het Philips Stadion, in een duel uit de Keuken Kampioen Divisie waarvoor 10.000 vrijkaarten waren uitgedeeld.

Ajax kwam in de 39e minuut aan de leiding door een doelpunt van Jaydon Banel, die eerst met de bal Livano Comenencia omver kegelde en vervolgens doelman Joël Drommel passeerde. Kort na rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte dankzij aanvoerder Mathijs Tielemans, die een combinatie met Mohammed Amin Doudah afrondde.

Ajax nam na een klein uur opnieuw de leiding, ditmaal dankzij Silvano Vos. Maar een kwartier later schoot Mylian Jimenez rechtstreeks raak uit een hoekschop, door doelman Charlie Setford en de bij de eerste paal geposteerde Christian Rasmussen verkeerd beoordeeld.

Jong PSV staat tiende, Jong Ajax twaalfde.

Meer uit Voetbal

AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

2 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

4 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

5 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

5 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

6 uur geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

6 uur geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

10 uur geleden