Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bellingham voorkomt in slotfase Engelse nederlaag tegen België

Bellingham voorkomt in slotfase Engelse nederlaag tegen België

LONDEN (ANP) - Jude Bellingham heeft in de blessuretijd tegen België voorkomen dat Engeland ook het tweede oefenduel van deze interlandperiode verliezend afsloot. De Belgen leidden lang op Wembley, maar de topscorer van Real Madrid maakte in de vijfde minuut van de blessuretijd gelijk (2-2). Zaterdag won Brazilië al met 1-0 in Londen.

Middenvelder Youri Tielemans opende in de elfde minuut de score namens België, Ivan Toney maakte zes minuten later uit een strafschop gelijk. Jarrod Bowen dacht de thuisploeg vervolgens op voorsprong te zetten, maar zijn doelpunt werd na het bekijken van de beelden afgekeurd om buitenspel. Met een fraaie voorzet met buitenkant links stelde Romelu Lukaku Tielemans tien minuten voor rust in staat om de Belgen weer op voorsprong te zetten. Dat bleek uiteindelijk net niet genoeg.

Zo besluit België de interlandperiode alsnog zonder zege. Zaterdag speelde de ploeg van Domenico Tedesco, die het in de groepsfase van het EK opneemt tegen Oekraïne, Roemenië en Slowakije, met 0-0 gelijk tegen Ierland. Engeland speelt op het EK tegen Slovenië, Denemarken en Servië.

Meer uit Voetbal

Berghuis ontbreekt op laatste training Ajax voor duel met Inter

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis moet de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League vermoedelijk aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige aanvaller ontbrak dinsdag op de laatste training voor het duel met de Italianen wegens fysieke klachten.

1 uur geleden
Atlético Madrid mist aanvaller Álvarez in Liverpool

MADRID (ANP/RTR) - Atlético Madrid mist woensdag in de uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League Julián Álvarez. De Spaanse club meldt dat de Argentijnse aanvaller niet fit is nadat hij zaterdag in het competitieduel met Villarreal (2-0) halverwege was uitgevallen.

1 uur geleden
Feyenoord hoeft Hadj Moussa maar één duel te missen na rode kaart

ZEIST (ANP) - Feyenoord hoeft aanvaller Anis Hadj Moussa maar één duel te missen naar aanleiding van zijn rode kaart van zaterdag in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (1-0). Feyenoord en Hadj Moussa gingen niet akkoord met een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal, die pleitte voor een schorsing van drie duels waarvan één voorwaardelijk.

2 uur geleden
Van den Brom volgt Oosting op als trainer FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - John van den Brom is de nieuwe trainer van FC Twente. De 58-jarige Amersfoorter ondertekent bij de Enschedeërs een contract tot het einde van dit seizoen. Van den Brom is de opvolger van Joseph Oosting, die anderhalve week geleden wegens teleurstellende resultaten werd ontslagen.

16 uur geleden
UEFA en FIFPRO: overvolle speelkalender heeft kantelpunt bereikt

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA en de internationale spelersvakbond FIFPRO waarschuwen dat de overvolle speelkalender een kantelpunt heeft bereikt. Voorzitters Aleksander Ceferin (UEFA) en David Terrier (FIFPRO) doen dat maandag in een gezamenlijke verklaring, die volgt op kritiek van onder meer FC Barcelona en Paris Saint-Germain op de voetbalbonden van Spanje en Frankrijk.

18 uur geleden
Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

20 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

1 dag geleden