Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bellingham van Engeland jongste speler ooit op EK

Bellingham van Engeland jongste speler ooit op EK

LONDEN (ANP) - Jude Bellingham is zondag met zijn 17 jaar en 349 dagen de jongste speler ooit geworden op een Europees kampioenschap voetbal. De Engelse middenvelder viel in het duel met Kroatië op Wembley 8 minuten voor tijd in voor aanvoerder Harry Kane.

Bellingham loste daarmee Jetro Willems af, die bij zijn debuut voor Nederland op het EK in 2012 tegen Denemarken 18 jaar en 71 dagen oud was. Willems verbrak destijds het record van de Belg Enzo Scifo. Scifo was op het EK van 1984 in Frankrijk 44 dagen ouder dan Willems.

Bellingham is niet de jongste selectiespeler op dit EK. De Pool Kacper Kazlowski is nog 3,5 maanden jonger dan de middenvelder van Dortmund.

Meer uit Voetbal

NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

21 minuten geleden
Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

55 minuten geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

59 minuten geleden
Bayern in aanloop naar return tegen PSG gelijk tegen Heidenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.

1 uur geleden
Voetbalsters Lyon naar Champions League-finale na zege op Arsenal

LYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.

1 uur geleden
Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

3 uur geleden