Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bellingham genoot van 'geweldig gevoel' na late gelijkmaker

Bellingham genoot van 'geweldig gevoel' na late gelijkmaker

GELSENKIRCHEN (ANP) - Jude Bellingham genoot van het moment dat hij zijn ploeg met een treffer kon behoeden voor een vroege aftocht op het EK in Duitsland. De aanvaller van Engeland schoot zijn ploeg met een omhaal in de laatste minuut van de blessuretijd tegen Slowakije op gelijke hoogte en dwong zo een verlenging af, waarin Harry Kane voor de winnende treffer zorgde (2-1).

"Je bent dertig seconden van uitschakeling en voelt dat je het land hebt laten zitten", zei hij. "En dan een trap tegen de bal en alles is fantastisch. Het is eerst een gevoel dat je niet wil hebben en dan, als dat gebeurt, is het een geweldig gevoel."

Volgens Bellingham speelden de Engelsen ondanks de vroege tegentreffer best goed. Maar Engeland had het vooral heel lastig tegen de Slowaken. "We hadden efficiënter kunnen zijn, maar het belangrijkste is dat we karakter hebben getoond. Als je in de knock-outfase zo'n moment kunt creëren, kunnen mensen denken: ja dat is de sfeer die we in het team hebben. Als die sfeer er niet is, heb je dat soort momenten niet."

Voor de aanvaller van Real Madrid was het ook een van de mooiste doelpunten die hij heeft gemaakt. "Er zijn een paar heel fijne doelpunten die veel voor me persoonlijk betekenen. Deze was zo belangrijk, dus deze staat heel hoog."

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

8 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

8 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

9 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

18 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

20 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden