Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bellingham genoot van 'geweldig gevoel' na late gelijkmaker

Bellingham genoot van 'geweldig gevoel' na late gelijkmaker

GELSENKIRCHEN (ANP) - Jude Bellingham genoot van het moment dat hij zijn ploeg met een treffer kon behoeden voor een vroege aftocht op het EK in Duitsland. De aanvaller van Engeland schoot zijn ploeg met een omhaal in de laatste minuut van de blessuretijd tegen Slowakije op gelijke hoogte en dwong zo een verlenging af, waarin Harry Kane voor de winnende treffer zorgde (2-1).

"Je bent dertig seconden van uitschakeling en voelt dat je het land hebt laten zitten", zei hij. "En dan een trap tegen de bal en alles is fantastisch. Het is eerst een gevoel dat je niet wil hebben en dan, als dat gebeurt, is het een geweldig gevoel."

Volgens Bellingham speelden de Engelsen ondanks de vroege tegentreffer best goed. Maar Engeland had het vooral heel lastig tegen de Slowaken. "We hadden efficiënter kunnen zijn, maar het belangrijkste is dat we karakter hebben getoond. Als je in de knock-outfase zo'n moment kunt creëren, kunnen mensen denken: ja dat is de sfeer die we in het team hebben. Als die sfeer er niet is, heb je dat soort momenten niet."

Voor de aanvaller van Real Madrid was het ook een van de mooiste doelpunten die hij heeft gemaakt. "Er zijn een paar heel fijne doelpunten die veel voor me persoonlijk betekenen. Deze was zo belangrijk, dus deze staat heel hoog."

Meer uit Voetbal

Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

11 minuten geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

1 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

3 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

12 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

12 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

13 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

16 uur geleden