Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bellingham genoot van 'geweldig gevoel' na late gelijkmaker

Bellingham genoot van 'geweldig gevoel' na late gelijkmaker

GELSENKIRCHEN (ANP) - Jude Bellingham genoot van het moment dat hij zijn ploeg met een treffer kon behoeden voor een vroege aftocht op het EK in Duitsland. De aanvaller van Engeland schoot zijn ploeg met een omhaal in de laatste minuut van de blessuretijd tegen Slowakije op gelijke hoogte en dwong zo een verlenging af, waarin Harry Kane voor de winnende treffer zorgde (2-1).

"Je bent dertig seconden van uitschakeling en voelt dat je het land hebt laten zitten", zei hij. "En dan een trap tegen de bal en alles is fantastisch. Het is eerst een gevoel dat je niet wil hebben en dan, als dat gebeurt, is het een geweldig gevoel."

Volgens Bellingham speelden de Engelsen ondanks de vroege tegentreffer best goed. Maar Engeland had het vooral heel lastig tegen de Slowaken. "We hadden efficiënter kunnen zijn, maar het belangrijkste is dat we karakter hebben getoond. Als je in de knock-outfase zo'n moment kunt creëren, kunnen mensen denken: ja dat is de sfeer die we in het team hebben. Als die sfeer er niet is, heb je dat soort momenten niet."

Voor de aanvaller van Real Madrid was het ook een van de mooiste doelpunten die hij heeft gemaakt. "Er zijn een paar heel fijne doelpunten die veel voor me persoonlijk betekenen. Deze was zo belangrijk, dus deze staat heel hoog."

Meer uit Voetbal

Feyenoord laat FC Utrecht in De Kuip met 5-0 kansloos

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is na zeven wedstrijden nog altijd ongeslagen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst behaalde zondag in De Kuip met een 5-0-zege tegen FC Utrecht de vijfde overwinning van het seizoen. Feyenoord heeft 17 punten. FC Utrecht staat na zeven duels op 5 punten.

46 minuten geleden
Frans OM begint onderzoek naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi

PARIJS (ANP) - Het Franse Openbaar Ministerie is een onderzoek begonnen naar PSG-voorzitter Nasser Al-Khelaïfi wegens belangenverstrengeling. Dat meldt het Franse persbureau AFP. Het onderzoek naar de Qatarees houdt verband met zijn dubbelrol als voorzitter van de Parijse voetbalclub en de beIN Media Group tijdens besprekingen over uitzendrechten van de Franse voetbalbond.

1 uur geleden
Onderzoek voetballer Xhaka om vermeende valse coronacertificaten

LUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.

5 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

15 uur geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

15 uur geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

16 uur geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

18 uur geleden