Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische voetbalsters verspelen in slotfase zege tegen Schotland

Belgische voetbalsters verspelen in slotfase zege tegen Schotland

GLASGOW (ANP) - De Belgische voetbalsters zijn er in de Nations League net niet in geslaagd te winnen bij Schotland. Vier dagen na de verrassende zege op Oranje (2-1), verspeelde het elftal van bondscoach Ives Serneels in Glasgow een voorsprong tegen Schotland: 1-1.

Kassandra Missipo zette Belgiƫ in de 52e minuut op voorsprong. Diep in blessuretijd maakte verdedigster Sophie Howard gelijk.

Nederland won eerder op de avond met 2-1 van WK-finalist Engeland, dat vrijdag Schotland met 2-1 aan de kant zette. Na twee speelronden leidt Belgiƫ daardoor met 4 punten, gevolgd door Nederland en Engeland met allebei 3 punten. Schotland heeft 1 punt.

Oranje hoopt zich via de Nations League te plaatsen voor de Olympische Spelen van volgend jaar in Parijs.

Meer uit Voetbal

Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

4 minuten geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

15 minuten geleden
FC Groningen verliest van Fortuna, Resink valt geblesseerd uit

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.

40 minuten geleden
Nieuwkomer Deijl start direct in de basis bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.

1 uur geleden
AZ boekt bij Telstar eerste zege onder coach Echteld

VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

7 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

17 uur geleden