Belgische voetballer Meunier ontbindt contract bij Trabzonspor
TRABZON (ANP/BELGA) - Voetballer Thomas Meunier heeft zijn contract bij de Turkse club Trabzonspor na vijf maanden eenzijdig ontbonden. De 32-jarige Belgische international kwam in februari transfervrij over van Borussia Dortmund met het oog op het EK, maar kwam uiteindelijk door een blessure niet in actie in Duitsland.
Meunier had nog een contract tot de zomer van 2025. Trabzonspor liet op X weten dat de club stappen onderneemt. "Met betrekking tot de ontbinding van het contract is een juridische procedure gestart tegen alle betrokken partijen, in het bijzonder tegen Thomas Meunier," schreef de club.
Meunier speelde negentien wedstrijden voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen in Turkije. De verdediger raakte geblesseerd aan zijn dijbeen tijdens de uitzwaaiwedstrijd van België voor het EK. Hij sloot pas later tijdens het toernooi aan bij de nationale ploeg, nadat hij eerst in België was behandeld. België verloor in de achtste finales van Frankrijk (0-1).
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
12 minuten geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
17 minuten geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
59 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geleden