Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische voetballer Meunier ontbindt contract bij Trabzonspor

Belgische voetballer Meunier ontbindt contract bij Trabzonspor

TRABZON (ANP/BELGA) - Voetballer Thomas Meunier heeft zijn contract bij de Turkse club Trabzonspor na vijf maanden eenzijdig ontbonden. De 32-jarige Belgische international kwam in februari transfervrij over van Borussia Dortmund met het oog op het EK, maar kwam uiteindelijk door een blessure niet in actie in Duitsland.

Meunier had nog een contract tot de zomer van 2025. Trabzonspor liet op X weten dat de club stappen onderneemt. "Met betrekking tot de ontbinding van het contract is een juridische procedure gestart tegen alle betrokken partijen, in het bijzonder tegen Thomas Meunier," schreef de club.

Meunier speelde negentien wedstrijden voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen in Turkije. De verdediger raakte geblesseerd aan zijn dijbeen tijdens de uitzwaaiwedstrijd van België voor het EK. Hij sloot pas later tijdens het toernooi aan bij de nationale ploeg, nadat hij eerst in België was behandeld. België verloor in de achtste finales van Frankrijk (0-1).

Meer uit Voetbal

WK-ganger Kaapverdië wint oefenduel met Finland na strafschoppen

AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.

15 minuten geleden
Frankrijk wint ook van Colombia in oefenwedstrijd

LANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.

9 uur geleden
Roemeense bondscoach Lucescu in ziekenhuis met hartproblemen

BOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.

15 uur geleden
Tottenham neemt al na 1,5 maand afscheid van interim-coach Tudor

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.

16 uur geleden
Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

17 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

1 dag geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

1 dag geleden