Belgische voetballer Meunier ontbindt contract bij Trabzonspor
TRABZON (ANP/BELGA) - Voetballer Thomas Meunier heeft zijn contract bij de Turkse club Trabzonspor na vijf maanden eenzijdig ontbonden. De 32-jarige Belgische international kwam in februari transfervrij over van Borussia Dortmund met het oog op het EK, maar kwam uiteindelijk door een blessure niet in actie in Duitsland.
Meunier had nog een contract tot de zomer van 2025. Trabzonspor liet op X weten dat de club stappen onderneemt. "Met betrekking tot de ontbinding van het contract is een juridische procedure gestart tegen alle betrokken partijen, in het bijzonder tegen Thomas Meunier," schreef de club.
Meunier speelde negentien wedstrijden voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen in Turkije. De verdediger raakte geblesseerd aan zijn dijbeen tijdens de uitzwaaiwedstrijd van België voor het EK. Hij sloot pas later tijdens het toernooi aan bij de nationale ploeg, nadat hij eerst in België was behandeld. België verloor in de achtste finales van Frankrijk (0-1).
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
16 uur geleden