Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische voetballer Defour (32) stopt vanwege blessureleed

Belgische voetballer Defour (32) stopt vanwege blessureleed

MECHELEN (ANP) - De Belgische voetballer Steven Defour heeft al op 32-jarige leeftijd besloten zijn carrière te beëindigen. De middenvelder van KV Mechelen, die ruim vijftig interlands voor de 'Rode Duivels' speelde, heeft vanwege aanhoudend blessureleed geen zin meer om verder te gaan.

"Dit is het dus, aan het einde van het seizoen hang ik mijn schoenen aan de haak", schrijft Defour op Twitter bij een filmpje waarin de hoogtepunten uit zijn loopbaan voorbijkomen. "Door omstandigheden moet je soms sneller keuzes maken dan je van plan was. De dagelijkse fysieke pijn maakte het onmogelijk om de prestaties te leveren die ik van mezelf verwacht. De mentale weerbaarheid die nodig is om steeds terug te keren na grote en kleine blessures zakte steeds verder weg. Dan is deze keuze helaas snel gemaakt."

Defour speelde in eigen land bij Racing Genk, Standard Luik, Anderlecht, Antwerp en Mechelen. De middenvelder, die begin 2008 de Gouden Schoen kreeg als beste speler van de Belgische competitie, kwam ook uit voor de Portugese topclub FC Porto en in Engeland voor Burnley. Hij werd zowel met Luik als Porto twee keer landskampioen. Defour kwam dit seizoen dertien keer in actie voor Mechelen.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

9 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

9 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

12 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

12 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

13 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

13 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

13 uur geleden