Belgische voetbalinternational half jaar aan de kant
LUIK (ANP) - Enkele weken na zijn debuut in het Belgische voetbalelftal heeft Zinho Vanheusden een zware knieblessure opgelopen. De 21-jarige aanvoerder van Standard Luik verdraaide zondag zijn rechterknie tijdens het duel met KV Oostende. Onderzoek wees uit dat Vanheusden zijn voorste kruisband heeft gescheurd.
De talentvolle Belg moet een operatie ondergaan en staat zo'n zes maanden aan de kant. De kans is klein dat hij op tijd fit is voor het EK van volgend jaar. Vanheusden debuteerde vorige maand als basisspeler bij de 'Rode Duivels' in de oefeninterland tegen Ivoorkust.
Vanheusden blesseerde zich bij een duel in het strafschopgebied met Makhtar Gueye, de spits van Oostende. Gueye scoorde terwijl Vanheusden gillend van de pijn op de grond lag, maar dat doelpunt werd afgekeurd. Standard Luik, dat op de derde plaats staat in de Belgische competitie, won het duel met 1-0.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
6 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
6 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
15 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden