Belgische voetbalclub Standard Luik in Amerikaanse handen
LUIK (ANP) - Standard Luik komt in Amerikaanse handen. Investeringsmaatschappij 777 Partners koopt alle aandelen van de Belgische voetbalclub en wordt dus de nieuwe eigenaar.
"Voorzitter Bruno Venanzi heeft een akkoord bereikt met 777 Partners", meldt Standard Luik op de eigen website. "De ondertekening van de overdrachtsovereenkomst heeft plaatsgevonden en de afronding van de overdracht volgt normaal gesproken binnen enkele weken volgens de gebruikelijke procedure."
Venanzi was in het bezit van alle aandelen van Standard Luik en benoemde zichzelf zeven jaar geleden als voorzitter. 777 Partners is sinds vorig jaar eigenaar van de Italiaanse voetbalclub Genoa. Ze willen ook 70 procent van de aandelen van Braziliaanse voetbalclub Vasco da Gama overnemen. De Amerikaanse investeringsmaatschappij heeft ook een belang in de Spaanse voetbalclub Sevilla.
Het is niet bekend wat de Amerikaanse investeringsmaatschappij voor Standard Luik heeft betaald.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
18 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
19 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
20 uur geleden