
Belgische voetbalclub Beerschot neemt afscheid van trainer Kuijt
ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Beerschot heeft afscheid genomen van trainer Dirk Kuijt. Dat meldt de club uit Antwerpen op zijn website. De voormalige international van Oranje degradeerde afgelopen seizoen met Beerschot uit de hoogste Belgische klasse.
"De club bedankt Dirk Kuijt oprecht voor zijn inzet, toewijding en positieve bijdrage. Zijn energie en betrokkenheid waren een bron van inspiratie binnen de spelersgroep", schrijft Beerschot.
Kuijt (44) was sinds januari 2024 werkzaam bij Beerschot. Hij leidde de club in zijn eerste jaar naar de titel in de Challenger Pro League, het tweede niveau in België. Vorig seizoen wist de ploeg in de reguliere competitie slechts drie duels te winnen, waarna de degradatie al na de eerste speelronde van de play-offs een feit was.
Beerschot stelde vrijdag Mohamed Messoudi aan als opvolger van Kuijt. Het is voor de 44-jarige voormalige speler van de club, die ook uitkwam voor Willem II, zijn eerste baan als hoofdtrainer.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
4 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
4 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
5 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
5 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
7 uur geleden