Belgische voetbalbond ontslaat ook bondscoach vrouwen
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalbond KBVB neemt op één dag afscheid van twee bondscoaches. Nadat eerder vrijdag Domenico Tedesco te horen kreeg dat hij moest vertrekken, gebeurde dat even later ook met Ives Serneels, bondscoach van de vrouwen.
Serneels was veertien jaar bondscoach. "Onder zijn leiding onderging het vrouwenvoetbal in België een metamorfose, werd de organisatie rond de 'Red Flames' geprofessionaliseerd en plaatste de ploeg zich drie opeenvolgende keren voor het EK. In 2022 zorgde België voor een glansprestatie, met een kwartfinale op het EK in Engeland", aldus de KBVB.
België plaatste zich met moeite voor het komende EK in Zwitserland en daar wordt Serneels nu op afgerekend.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 uur geleden