Belgische topper tussen Antwerp en Club Brugge eindigt onbeslist
ANTWERPEN (ANP) - Club Brugge is er in de Belgische voetbalcompetitie niet in geslaagd naast koploper Union te komen. De regerend kampioen moest tegen Antwerp genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. Union, dat zaterdag KAS Eupen versloeg (2-3), leidt na twaalf speelronden met 25 punten. Club Brugge heeft 23 punten en nummer drie Antwerp 21 punten.
Aanvoerder Ruud Vormer en Noa Lang speelden het gehele duel mee bij Club Brugge, dat dinsdag in de Champions League kansloos was tegen Manchester City (1-5). Vormer moest in dat duel nog genoegen nemen met een rol als invaller.
Bas Dost kwam zondag in de 65e minuut als derde Nederlander binnen de lijnen bij Club Brugge. De eindstand was toen al bereikt. Björn Engels bracht Antwerp in de 35e minuut op voorsprong, Hans Vanaken maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund heeft het Bundesligaduel met VfL Wolfsburg nipt gewonnen: 1-2. Aanvaller Serhou Guirassy uit Guinee maakte in de 87e minuut het winnende doelpunt voor de nummer 2. Daardoor houdt Dortmund koploper Bayern München in zicht. De achterstand is 3 punten, Bayern komt zondag nog in actie tegen nummer 3 Hoffenheim.
5 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Cyle Larin is succesvol gedebuteerd voor Southampton. De bij Feyenoord vertrokken aanvaller mocht invallen in het thuisduel met Watford in de Championship en maakte het winnende doelpunt (1-0).
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
10 uur geleden