Belgische topper tussen Antwerp en Club Brugge eindigt onbeslist
ANTWERPEN (ANP) - Club Brugge is er in de Belgische voetbalcompetitie niet in geslaagd naast koploper Union te komen. De regerend kampioen moest tegen Antwerp genoegen nemen met een gelijkspel: 1-1. Union, dat zaterdag KAS Eupen versloeg (2-3), leidt na twaalf speelronden met 25 punten. Club Brugge heeft 23 punten en nummer drie Antwerp 21 punten.
Aanvoerder Ruud Vormer en Noa Lang speelden het gehele duel mee bij Club Brugge, dat dinsdag in de Champions League kansloos was tegen Manchester City (1-5). Vormer moest in dat duel nog genoegen nemen met een rol als invaller.
Bas Dost kwam zondag in de 65e minuut als derde Nederlander binnen de lijnen bij Club Brugge. De eindstand was toen al bereikt. Björn Engels bracht Antwerp in de 35e minuut op voorsprong, Hans Vanaken maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
8 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
10 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
10 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
12 uur geleden