Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

Fernandez begon in de Onder-9 bij PSV en kwam daarna voor verschillende jeugdelftallen uit. Dit seizoen maakte de Belgische jeugdinternational zijn debuut in het betaald voetbal voor Jong PSV en de hoofdmacht van de club. Fernandez maakte voor het eerst zijn opwachting in de Champions League in het Philips Stadion tegen Bayern München. En ook in het bekertoernooi kreeg hij tegen GVVV speelminuten van coach Peter Bosz.

Fernandez spreekt zelf van "een droomseizoen" en ziet de contractverlenging als "een kers op de taart". "PSV is in de loop der jaren echt mijn club geworden. Ik voel het vertrouwen in mijn kwaliteiten en potentie vanuit alle geledingen. En hoewel ik al elf jaar bij deze club zit, is dit hopelijk pas het begin. Ik ben van plan om nog heel veel onvergetelijke successen te realiseren met PSV", aldus Fernandez in een persbericht van PSV.

Meer uit Voetbal

Minuut stilte bij Nederland - Duitsland voor Bartina Koeman

ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.

5 uur geleden
Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

7 uur geleden
Real Madrid wil af van La Liga-voorzitter Tebas na kritiek

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft hard uitgehaald naar Javier Tebas, de voorzitter van de belangrijkste Spaanse voetbalcompetities. In een verklaring op de site van de Madrileense club is onder meer te lezen dat Real vindt dat het Spaanse voetbal dringend ander leiderschap nodig heeft.

9 uur geleden
Ajacied Dolberg langere tijd aan de kant door blessure bij Denen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-spits Kasper Dolberg heeft bij een training van het Deense nationale elftal een knieblessure opgelopen. Dat heeft de Amsterdamse club dinsdag bekendgemaakt via X. Hij heeft het nationale team, dat zich voorbereidt op de Nations League, verlaten.

12 uur geleden
KNVB na brief Infantino: vertrouwen hiermee nog niet hersteld

ZEIST (ANP) - De KNVB is nog niet overtuigd door het hervormingsvoorstel van FIFA-baas Gianni Infantino. De Zwitser schreef maandag in een brief aan de nationale bonden dat hij wil overleggen met de overkoepelende confederaties en de bonden over hervormingen binnen de FIFA. "Voor ons is het vertrouwen hiermee nog niet hersteld", reageerde een woordvoerder van de KNVB op vragen van het ANP.

13 uur geleden
Borussia Mönchengladbach stelt Blessin aan als nieuwe trainer

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft Alexander Blessin aangesteld als nieuwe trainer. De 53-jarige Duitser is de opvolger van Eugen Polanski, die zondag werd ontslagen bij de laagstgeklasseerde ploeg in de Bundesliga.

13 uur geleden
Real Madrid-aanvoerder Valverde loopt enkelblessure op

MADRID (ANP/AFP) - Aanvoerder Federico Valverde van Real Madrid heeft zijn linkerenkel verstuikt. Dat maakte de club uit de Spaanse hoofdstad dinsdag bekend. De international van Uruguay liep de blessure zondag op tijdens de verloren wedstrijd bij Atlético Madrid (2-1).

14 uur geleden