Belgische koploper Union verslaat Cercle Brugge
BRUSSEL (ANP) - De Belgische koploper Union heeft geen fout gemaakt in het thuisduel met Cercle Brugge. De ploeg van trainer Alexander Blessin was in het eigen Stade Joseph Marien met 2-1 te sterk voor de formatie uit Brugge. Alle treffers vielen in een tijdsbestek van 6 minuten in de eerste helft.
Mohamed Amoura opende in de 27e minuut de score voor Union, waarna Gustaf Nilsson 4 minuten later de voorsprong verdubbelde, 2-0. Kevin Denkey maakte vrijwel meteen de 2-1, maar verder kwam Cercle niet.
Union komt met de overwinning op 38 punten, 4 punten meer dan Anderlecht. De nummer 2 van de ranglijst won vrijdag al met 3-1 bij Westerlo. Club Brugge nam de vijfde plaats over van stadgenoot Cercle na een 2-0-zege op Standard Luik eerder op zondag.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - De UEFA heeft een akkoord met Real Madrid bereikt over de beëindiging van de juridische strijd over de Europese Super League. Dat hebben de UEFA en de Spaanse voetbalclub woensdag bekendgemaakt.
44 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim maakt waarschijnlijk het seizoen af bij Ajax. "Dat is voor mijn komst min of meer zo afgesproken", zei de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff tijdens een gesprek met de pers.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil Ajax weer een winnaarsmentaliteit geven. "Het gaat niet goed, anders hadden ze me waarschijnlijk niet gevraagd", zei hij. "Als ik uiteindelijk faal in de Johan Cruijff ArenA, dan zou dat geen goed verhaal zijn."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
5 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
6 uur geleden