Belgische koploper Genk lijdt zware nederlaag bij Union
BRUSSEL (ANP) - De Belgische koploper Genk heeft een zware nederlaag geleden bij Union. De club uit Brussel won met 4-0, na doelpunten van Loic Lapoussin, Noah Sadiki en twee van Promise David.
Het was voor Genk de derde nederlaag van het seizoen. De club blijft wel koploper, met een voorsprong van 5 punten op Antwerp. Union staat zevende.
Trainer Dirk Kuijt hield met Beerschot nummer 3 en landskampioen Club Brugge op een 2-2-gelijkspel. De hekkensluiter kwam via twee doelpunten van de Saudiƫr Marwan Al Sahafi in de 53e en 55e minuut terug van een 2-0-achterstand. Beerschot staat na veertien duels op slechts 7 punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
34 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Harry Maguire is door bondscoach Thomas Tuchel opgeroepen voor de komende twee oefenwedstrijden van de Engelse voetballers tegen Uruguay en Japan. De 33-jarige verdediger van Manchester United maakte twee jaar geleden voor het laatst deel uit van de nationale selectie.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft Kees Smit voor het eerst voor het Nederlands elftal geselecteerd. De 20-jarige middenvelder van AZ maakt deel uit van de groep van 26 spelers voor de komende twee oefenwedstrijden tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Dat meldt voetbalbond KNVB.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.
14 uur geledenPRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.
14 uur geledenPRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).
14 uur geledenFREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.
16 uur geleden