Belgische keeper Mignolet denkt te leren van afgang tegen Oranje
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische doelman Simon Mignolet heeft geen goede herinneringen overgehouden aan de wedstrijd van vrijdag tegen Nederland (1-4). "We waren niet op niveau, kregen te weinig kansen en gaven te veel weg", zei hij maandag. "We zullen de beelden bekijken en zien wat we kunnen verbeteren. Van slechte wedstrijden leer je soms het meest. Tegen Polen moeten we samen op het veld reageren."
"Het is duidelijk dat we met het oog op het WK nog veel kunnen veranderen", vervolgde hij. "Op alle vlakken kunnen we beter." Aan een gebrek aan motivatie aan het einde van een slopend seizoen heeft het volgens Mignolet niet gelegen. "Daar is geen sprake van. Er kan vooraf wel eens gezegd worden dat de Nations League niet belangrijk is, maar als je op het veld staat, zet je je volledig in. Dan denk je niet meer aan dat lange seizoen. Nog vier interlands spelen na zo'n zwaar seizoen is misschien niet prettig, maar een excuus is het niet."
Meer uit Voetbal
BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
14 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
15 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
17 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
21 uur geleden