Belgische jeugdinternational tekent voor jaar bij VVV
VENLO (ANP) - De Belgische jeugdinternational Nezar S'rifi heeft een contract voor een jaar getekend bij VVV-Venlo, met een optie voor een extra seizoen. De 20-jarige middenvelder uit Mechelen komt over van het Belgische Lierse Kempenzonen.
S'rifi ziet de overstap naar VVV als beloning voor zijn harde werken. "Mijn doel in Venlo is om veel te leren en stappen te maken. Uiteindelijk wil ik graag mijn steentje bijdragen aan de prestaties van de ploeg."
De Belg trainde al een tijdje op proef mee in Venlo. Stan Valckx, de technisch manager van VVV, ziet in S'rifi een gedreven en creatieve voetballer. "Hij bezit een behoorlijke technische bagage, waarmee hij op het middenveld goed uit de voeten kan. Nezar krijgt van ons de opdracht mee om hetgeen hij heeft laten zien in de proefperiode door te zetten en te laten zien dat hij een waardevolle aanvulling is voor de selectie."
Nationale jeugdelftallen
S'rifi heeft de jeugdopleiding van Zulte Waregem doorlopen en speelde in jeugdelftallen van de Spaanse clubs Alcorcón en Cyd Leonesa. Ook kwam hij uit voor verschillende nationale jeugdelftallen.
VVV heeft sinds vrijdag ook de 26-jarige Franse middenvelder Clément Couturier op proef in de selectie van trainer Hans de Koning.
Meer uit Voetbal
PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
16 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
17 uur geleden