
Belgische jeugdinternational tekent voor jaar bij VVV
VENLO (ANP) - De Belgische jeugdinternational Nezar S'rifi heeft een contract voor een jaar getekend bij VVV-Venlo, met een optie voor een extra seizoen. De 20-jarige middenvelder uit Mechelen komt over van het Belgische Lierse Kempenzonen.
S'rifi ziet de overstap naar VVV als beloning voor zijn harde werken. "Mijn doel in Venlo is om veel te leren en stappen te maken. Uiteindelijk wil ik graag mijn steentje bijdragen aan de prestaties van de ploeg."
De Belg trainde al een tijdje op proef mee in Venlo. Stan Valckx, de technisch manager van VVV, ziet in S'rifi een gedreven en creatieve voetballer. "Hij bezit een behoorlijke technische bagage, waarmee hij op het middenveld goed uit de voeten kan. Nezar krijgt van ons de opdracht mee om hetgeen hij heeft laten zien in de proefperiode door te zetten en te laten zien dat hij een waardevolle aanvulling is voor de selectie."
Nationale jeugdelftallen
S'rifi heeft de jeugdopleiding van Zulte Waregem doorlopen en speelde in jeugdelftallen van de Spaanse clubs Alcorcón en Cyd Leonesa. Ook kwam hij uit voor verschillende nationale jeugdelftallen.
VVV heeft sinds vrijdag ook de 26-jarige Franse middenvelder Clément Couturier op proef in de selectie van trainer Hans de Koning.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - "Ik had gewoon zo'n dag", zei voormalig FC Groningen-spits Alexander Sørloth na zijn vier treffers voor Atlético Madrid tegen Real Sociedad (4-0). Zijn hattrick in de eerste elf minuten betekende de snelste ooit in La Liga. "De bal leek automatisch op mijn voet te vallen, alles ging erin", reageerde de Noor bij sportzender DAZN.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.
11 uur geledenALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.
11 uur geledenHAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.
13 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.
14 uur geleden