Belgische international Eden Hazard geopereerd
MADRID (ANP) - De Belgische international Eden Hazard is dinsdag opnieuw geopereerd. Volgens zijn club Real Madrid is de ingreep geslaagd. De dienstdoende chirurg verwijderde een plaatje in het rechter kuitbeen van Hazard, onder het toeziend oog van de medische staf van Real. Het plaatje was twee jaar geleden aangebracht nadat de aanvaller een enkelbreuk had opgelopen.
Hazard staat sinds 2019 onder contract bij de veelvoudig Spaanse kampioen maar wordt er geplaagd door blessures. Dit seizoen kwam hij zeventien keer in actie, voor het laatst op 19 februari, 5 minuten tegen Alavés. Door deze ingreep hopen de artsen dat het ergste leed nu geleden is. De Belg mocht erna naar huis om te herstellen. Het is nog niet te zeggen wanneer hij zijn rentree kan maken op het veld.
Meer uit Voetbal
KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
50 minuten geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
14 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
16 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
16 uur geleden