Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische bekerfinale gaat zaterdag gewoon door

Belgische bekerfinale gaat zaterdag gewoon door

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De finale in het Belgische bekertoernooi tussen Club Brugge en Antwerp in Brussel gaat zaterdag gewoon door. Ook het duel om promotie tussen OHL en Beerschot mag zondag gespeeld worden. Dat heeft de Pro League donderdag laten weten.

Vanwege aangescherpte maatregelen rondom het coronavirus was niet duidelijk of er gevoetbald mocht worden. "De Pro League heeft na intensief overleg van de minister van Binnenlandse Zaken met de betrokken burgemeesters van Brussel, Antwerpen, Brugge en Leuven de bevestiging gekregen dat de finales van dit weekend kunnen plaatsvinden", aldus de Pro League in een verklaring. "De evaluatie van de kwaliteit van de verschillende test- en wedstrijdprotocollen die door de Pro League en de Belgische voetbalbond zijn opgemaakt, gaven de doorslag bij het nemen van de beslissing."

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

3 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

6 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

6 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

8 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

9 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

9 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

11 uur geleden