Belgische bekerfinale gaat zaterdag gewoon door
BRUSSEL (ANP/BELGA) - De finale in het Belgische bekertoernooi tussen Club Brugge en Antwerp in Brussel gaat zaterdag gewoon door. Ook het duel om promotie tussen OHL en Beerschot mag zondag gespeeld worden. Dat heeft de Pro League donderdag laten weten.
Vanwege aangescherpte maatregelen rondom het coronavirus was niet duidelijk of er gevoetbald mocht worden. "De Pro League heeft na intensief overleg van de minister van Binnenlandse Zaken met de betrokken burgemeesters van Brussel, Antwerpen, Brugge en Leuven de bevestiging gekregen dat de finales van dit weekend kunnen plaatsvinden", aldus de Pro League in een verklaring. "De evaluatie van de kwaliteit van de verschillende test- en wedstrijdprotocollen die door de Pro League en de Belgische voetbalbond zijn opgemaakt, gaven de doorslag bij het nemen van de beslissing."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
9 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
12 uur geleden