Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgische bekerfinale gaat zaterdag gewoon door

Belgische bekerfinale gaat zaterdag gewoon door

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De finale in het Belgische bekertoernooi tussen Club Brugge en Antwerp in Brussel gaat zaterdag gewoon door. Ook het duel om promotie tussen OHL en Beerschot mag zondag gespeeld worden. Dat heeft de Pro League donderdag laten weten.

Vanwege aangescherpte maatregelen rondom het coronavirus was niet duidelijk of er gevoetbald mocht worden. "De Pro League heeft na intensief overleg van de minister van Binnenlandse Zaken met de betrokken burgemeesters van Brussel, Antwerpen, Brugge en Leuven de bevestiging gekregen dat de finales van dit weekend kunnen plaatsvinden", aldus de Pro League in een verklaring. "De evaluatie van de kwaliteit van de verschillende test- en wedstrijdprotocollen die door de Pro League en de Belgische voetbalbond zijn opgemaakt, gaven de doorslag bij het nemen van de beslissing."

Meer uit Voetbal

Club Brugge houdt met zege bij Anderlecht kans op Belgische titel

BRUSSEL (ANP) - Club Brugge heeft de beslissing in de Belgische competitie uitgesteld tot de laatste speelronde van de play-offs om het kampioenschap. De titelverdediger won de voorlaatste wedstrijd bij Anderlecht met 3-1.

10 minuten geleden
Duel Heerenveen - Feyenoord door medische noodgevallen gestaakt

HEERENVEEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen sc Heerenveen en Feyenoord is tijdelijk gestaakt in de eerste helft. Scheidsrechter Jeroen Manschot legde de wedstrijd stil vanwege medische noodgevallen op de tribunes.

1 uur geleden
Aan Lille verhuurde aanvaller Akpom terug naar Ajax

LILLE (ANP) - Aanvaller Chuba Akpom keert na een verhuurperiode bij Lille terug naar Ajax. De Franse club bedankte Akpom en de eveneens gehuurde Mitchel Bakker op de clubwebsite voor hun bijdrage. Lille eindigde in de Ligue 1 als vijfde en kwalificeerde zich daarmee voor de Europa League volgend seizoen.

2 uur geleden
Bondscoach Koeman boos over afsteken vuurwerk

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal ergert zich aan het supportersgeweld en begrijpt niet dat er nog steeds vuurwerk in stadions kan worden afgestoken. "In de play-offs van de Keuken Kampioen Divisie worden twee wedstrijden niet uitgespeeld omdat een stelletje mafkezen vuurwerk afsteekt", zei hij bij Goedemorgen Eredivisie op ESPN.

4 uur geleden
Koeman denkt dat Quinten Timber toe is aan volgende stap

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman denkt dat Quinten Timber toe is aan een transfer. De bondscoach reageerde bij ESPN op vragen over de contractverlenging van de Feyenoord-middenvelder. "Quinten is denk ik wel toe aan een volgende stap", zei Koeman. "Dat heeft hij ook bij het Nederlands elftal wel aangetoond."

4 uur geleden
Voetballer Di María volgend seizoen niet meer bij Benfica

LISSABON (ANP) - Voetballer Ángel Di María keert volgend seizoen niet terug bij Benfica. De Argentijnse aanvaller maakte dat bekend nadat zijn club zaterdag door een 1-1-gelijkspel tegen Braga naast de titel in de Portugese competitie had gegrepen.

5 uur geleden
Crystal Palace stunt met zege op Manchester City in finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft voor het eerst in de 119-jarige clubhistorie een grote voetbalprijs gewonnen. De Londenaren versloegen Manchester City in de finale van de FA Cup. Op Wembley werd het 1-0.

20 uur geleden