Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het Belgische voetbalelftal speelt op 26 maart een oefeninterland tegen Engeland op Wembley. Het is de eerste oefenwedstrijd van de 'Rode Duivels' in aanloop naar het EK van volgend jaar in Duitsland, zo maakte de Belgische voetbalbond bekend.
De Belgische voetballers stelden vorige maand kwalificatie voor het EK zeker. De Engelse voetballers zijn na de zege op Italië in oktober ook zeker van deelname aan het EK. Het Engelse elftal oefent op 23 maart ook tegen Brazilië op Wembley.
"Engeland is een sterke ploeg en het type tegenstander dat we nodig hebben in de opbouw naar het EK", keek de Belgische bondscoach Domenico Tedesco vooruit op de oefenwedstrijd. "Daarnaast droomt elke voetballiefhebber ervan om ooit eens op Wembley te zijn. Door tegen sterke tegenstanders te spelen, zullen we beter en sneller weten waar en hoe we nog progressie moeten maken om op het EK de concurrentie met de grote favorieten aan te gaan."
Oefenwedstrijd
De Belgische voetballers oefenen deze maand nog tegen Servië (15 november) en spelen de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Azerbeidzjan (18 november).
De Braziliaanse voetbalbond bevestigde eerder dat de voetballers in maart ook oefenen tegen Spanje. Die wedstrijd staat in het teken van de campagne tegen racisme en wordt in het stadion Bernabéu van Real Madrid gespeeld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
56 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
57 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
14 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
15 uur geleden