Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley

Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het Belgische voetbalelftal speelt op 26 maart een oefeninterland tegen Engeland op Wembley. Het is de eerste oefenwedstrijd van de 'Rode Duivels' in aanloop naar het EK van volgend jaar in Duitsland, zo maakte de Belgische voetbalbond bekend.

De Belgische voetballers stelden vorige maand kwalificatie voor het EK zeker. De Engelse voetballers zijn na de zege op Italië in oktober ook zeker van deelname aan het EK. Het Engelse elftal oefent op 23 maart ook tegen Brazilië op Wembley.

"Engeland is een sterke ploeg en het type tegenstander dat we nodig hebben in de opbouw naar het EK", keek de Belgische bondscoach Domenico Tedesco vooruit op de oefenwedstrijd. "Daarnaast droomt elke voetballiefhebber ervan om ooit eens op Wembley te zijn. Door tegen sterke tegenstanders te spelen, zullen we beter en sneller weten waar en hoe we nog progressie moeten maken om op het EK de concurrentie met de grote favorieten aan te gaan."

Oefenwedstrijd

De Belgische voetballers oefenen deze maand nog tegen Servië (15 november) en spelen de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Azerbeidzjan (18 november).

De Braziliaanse voetbalbond bevestigde eerder dat de voetballers in maart ook oefenen tegen Spanje. Die wedstrijd staat in het teken van de campagne tegen racisme en wordt in het stadion Bernabéu van Real Madrid gespeeld.

Meer uit Voetbal

Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

32 minuten geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

1 uur geleden
FC Barcelona mag tribune Camp Nou openen, nu 63.000 plaatsen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.

1 uur geleden
Van Duinen vanaf zomer technisch directeur AZ

ALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.

2 uur geleden
Arbeloa: Real zonder Mbappé niet minderwaardig aan City

MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.

2 uur geleden
PSV'er Wanner mag van FIFA voor Oostenrijk voetballen

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.

2 uur geleden
Iraanse voetbalsters hebben Australië verlaten

SYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.

4 uur geleden