Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het Belgische voetbalelftal speelt op 26 maart een oefeninterland tegen Engeland op Wembley. Het is de eerste oefenwedstrijd van de 'Rode Duivels' in aanloop naar het EK van volgend jaar in Duitsland, zo maakte de Belgische voetbalbond bekend.
De Belgische voetballers stelden vorige maand kwalificatie voor het EK zeker. De Engelse voetballers zijn na de zege op Italië in oktober ook zeker van deelname aan het EK. Het Engelse elftal oefent op 23 maart ook tegen Brazilië op Wembley.
"Engeland is een sterke ploeg en het type tegenstander dat we nodig hebben in de opbouw naar het EK", keek de Belgische bondscoach Domenico Tedesco vooruit op de oefenwedstrijd. "Daarnaast droomt elke voetballiefhebber ervan om ooit eens op Wembley te zijn. Door tegen sterke tegenstanders te spelen, zullen we beter en sneller weten waar en hoe we nog progressie moeten maken om op het EK de concurrentie met de grote favorieten aan te gaan."
Oefenwedstrijd
De Belgische voetballers oefenen deze maand nog tegen Servië (15 november) en spelen de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Azerbeidzjan (18 november).
De Braziliaanse voetbalbond bevestigde eerder dat de voetballers in maart ook oefenen tegen Spanje. Die wedstrijd staat in het teken van de campagne tegen racisme en wordt in het stadion Bernabéu van Real Madrid gespeeld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot heeft "als eerste doel" om met regerend kampioen Liverpool terug te keren in de top 4 van de Premier League. Dat zou aan het einde van het seizoen plaatsing voor de Champions League opleveren.
42 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV treedt op zaterdag nog zonder Ivan Perisic aan in het uitduel met sc Heerenveen. Dat heeft Peter Bosz gezegd op een persconferentie van de Eindhovense voetbalclub. De Kroaat heeft de afgelopen tijd in Belgrado gerevalideerd en is mogelijk weer beschikbaar als PSV op dinsdag in de Champions League het Spaanse Atlético Madrid ontvangt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA doet uiterlijk begin volgende week aangifte van onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting na het grootschalige afsteken van vuurwerk bij Ajax - FC Groningen afgelopen zondag. Er zijn na het bekijken van de beelden de afgelopen dagen tien tot vijftien verdachten geïdentificeerd, meldt Ajax aan het ANP. Het onderzoek loopt nog.
2 uur geledenISTANBUL (ANP/AFP) - Het Openbaar Ministerie van Istanbul heeft opdracht gegeven om 46 mensen, onder wie 29 voetballers, te arresteren in het onderzoek naar het omvangrijke gokschandaal in Turkije. Van deze groep zijn er al 35 opgepakt, melden de aanklagers in een verklaring. 27 van de voetballers zouden hebben gegokt op wedstrijden van hun eigen team.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht moet het de komende maanden stellen zonder spits David Min en middenvelder Davy van den Berg. Min is dinsdag geopereerd aan een enkel en Van den Berg wacht maandag een ingreep vanwege aanhoudende knieklachten. Dat meldt de nummer 6 van de Eredivisie.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld punten laten liggen tegen West Ham. De ploeg van coach Rúben Amorim bleef tegen de nummer 18 van de Premier League steken op 1-1. Bij winst was zijn ploeg opgeklommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - De Graafschap is dankzij een zege (1-2) bij Vitesse in Arnhem opgeklommen naar de derde plaats in de eerste divisie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen dankte de winst aan een doelpunt van aanvoerder Reuven Niemeijer kort voor tijd.
16 uur geleden