Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley

Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het Belgische voetbalelftal speelt op 26 maart een oefeninterland tegen Engeland op Wembley. Het is de eerste oefenwedstrijd van de 'Rode Duivels' in aanloop naar het EK van volgend jaar in Duitsland, zo maakte de Belgische voetbalbond bekend.

De Belgische voetballers stelden vorige maand kwalificatie voor het EK zeker. De Engelse voetballers zijn na de zege op Italië in oktober ook zeker van deelname aan het EK. Het Engelse elftal oefent op 23 maart ook tegen Brazilië op Wembley.

"Engeland is een sterke ploeg en het type tegenstander dat we nodig hebben in de opbouw naar het EK", keek de Belgische bondscoach Domenico Tedesco vooruit op de oefenwedstrijd. "Daarnaast droomt elke voetballiefhebber ervan om ooit eens op Wembley te zijn. Door tegen sterke tegenstanders te spelen, zullen we beter en sneller weten waar en hoe we nog progressie moeten maken om op het EK de concurrentie met de grote favorieten aan te gaan."

Oefenwedstrijd

De Belgische voetballers oefenen deze maand nog tegen Servië (15 november) en spelen de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Azerbeidzjan (18 november).

De Braziliaanse voetbalbond bevestigde eerder dat de voetballers in maart ook oefenen tegen Spanje. Die wedstrijd staat in het teken van de campagne tegen racisme en wordt in het stadion Bernabéu van Real Madrid gespeeld.

Meer uit Voetbal

Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

3 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

20 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

22 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

22 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

1 dag geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

1 dag geleden