Belgisch voetbalelftal oefent tegen Engeland op Wembley
BRUSSEL (ANP/BELGA) - Het Belgische voetbalelftal speelt op 26 maart een oefeninterland tegen Engeland op Wembley. Het is de eerste oefenwedstrijd van de 'Rode Duivels' in aanloop naar het EK van volgend jaar in Duitsland, zo maakte de Belgische voetbalbond bekend.
De Belgische voetballers stelden vorige maand kwalificatie voor het EK zeker. De Engelse voetballers zijn na de zege op Italië in oktober ook zeker van deelname aan het EK. Het Engelse elftal oefent op 23 maart ook tegen Brazilië op Wembley.
"Engeland is een sterke ploeg en het type tegenstander dat we nodig hebben in de opbouw naar het EK", keek de Belgische bondscoach Domenico Tedesco vooruit op de oefenwedstrijd. "Daarnaast droomt elke voetballiefhebber ervan om ooit eens op Wembley te zijn. Door tegen sterke tegenstanders te spelen, zullen we beter en sneller weten waar en hoe we nog progressie moeten maken om op het EK de concurrentie met de grote favorieten aan te gaan."
Oefenwedstrijd
De Belgische voetballers oefenen deze maand nog tegen Servië (15 november) en spelen de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Azerbeidzjan (18 november).
De Braziliaanse voetbalbond bevestigde eerder dat de voetballers in maart ook oefenen tegen Spanje. Die wedstrijd staat in het teken van de campagne tegen racisme en wordt in het stadion Bernabéu van Real Madrid gespeeld.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.
21 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.
1 uur geledenJAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
17 uur geleden