Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgisch OM eist 10 jaar in kinderpornozaak

Belgisch OM eist 10 jaar in kinderpornozaak

DENDERMONDE (ANP) - Het Belgisch Openbaar Ministerie heeft tien jaar gevangenisstraf en vijf jaar tbs geëist tegen de 28-jarige Nederlander Lars de R. wegens bezit, het aanmaken en het verspreiden van kinderporno. Tegen vier andere verdachten, drie Belgen en een Brit, zijn straffen tussen tien en vijftien jaar geëist plus tbs. Het gaat om het grootste kinderpornoproces in België tot nog toe.

De vijf mannen wisselden tussen 2004 en 2017 beeldmateriaal uit, onder meer van elkaars zoontjes. Ze kenden elkaar niet alleen online maar spraken ook regelmatig af. De officier van justitie sprak van een van de gruwelijkste zaken die ze ooit heeft meegemaakt. Bij huiszoekingen zijn bijna 12 miljoen films en foto's gevonden.

De 28-jarige Lars de R. uit Krommenie werd in oktober 2018 in Nederland al veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf en tbs met voorwaarden voor het misbruik van minderjarige jongens. Hij is oud-finalist van de talentenjacht Holland’s Got Talent.

Meer uit Binnenland

Meerdere mensen onwel tijdens marathon in Groningen

GRONINGEN (ANP) - Tijdens de marathon van Groningen zijn zondag meerdere mensen onwel geworden, meldt de Veiligheidsregio Groningen.

1 uur geleden
Vijlbrief gaat met oppositie praten over sociale zekerheid

DEN HAAG (ANP) - Minister Hans Vijlbrief gaat deze week langs bij oppositiepartijen om te praten over afspraken over de toekomst van de sociale zekerheid. Dat zei de minister van Sociale Zaken (D66) zondag bij Buitenhof. Hij noemde onder andere Progressief Nederland, nu nog als GroenLinks-PvdA in de Tweede Kamer, en JA21 als partijen waar hij mee wil praten.

1 uur geleden
Zestig mensen overnachtten afgelopen nacht in Warffum

WARFFUM (ANP) - In de nacht van zaterdag op zondag hebben zestig asielzoekers in de nachtopvang in Warffum geslapen, meldt een woordvoerster van het Rode Kruis. Dat zijn er iets meer dan een nacht eerder, toen 45 mensen in de Groningse plaats werden opgevangen. Net als toen hebben afgelopen nacht twee mensen vrijwillig op het grasveld bij het aanmeldcentrum in Ter Apel doorgebracht.

3 uur geleden
Recordbedrag ingezameld rond Nacht tegen Seksueel Geweld

ROTTERDAM (ANP) - In aanloop naar en tijdens de vierde editie van de Nacht tegen Seksueel Geweld is een recordbedrag opgehaald van meer dan 320.000 euro. Dat meldt Plan International, de organisatie achter de mars in Rotterdam waaraan zaterdagavond en afgelopen nacht bijna 2300 deelnemers meededen. Zij vroegen daarmee aandacht voor straatintimidatie en seksueel geweld.

5 uur geleden
Weeronline: juni wordt warmer en droger dan gemiddeld

HOUTEN (ANP) - Het wordt in juni, de eerste maand van de meteorologische zomer, warmer en droger dan gemiddeld. Weeronline verwacht dat de eerste week nog wisselvallig verloopt, maar daarna stijgt de temperatuur en laat de zon zich vaak zien.

6 uur geleden
Man zwaargewond na steekpartij in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Bij een steekpartij in een woning in de Laanzichtstraat in Rotterdam is een man zwaargewond geraakt. Dat meldt de politie Rotterdam op X. Het 38-jarige slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

8 uur geleden
Code geel in Limburg en Noord-Brabant om onweersbuien

DE BILT (ANP) - In Noord-Brabant en Limburg is sinds zaterdagavond code geel van kracht wegens stevige onweersbuien, meldt het KNMI. Daarbij kunnen windstoten en hagel voorkomen en plaatselijk kan ook veel neerslag vallen.

8 uur geleden