Belgisch elftal kan in oefenwedstrijd niet winnen van Ieren
DUBLIN (ANP) - Het Belgisch voetbalelftal is in een oefeninterland tegen Ierland blijven steken op een gelijkspel. De gelegenheidsploeg van bondscoach Domenico Tedesco kwam niet verder dan 0-0 in het Aviva Stadium in Dublin.
België speelde zonder Romelu Lukaku en de afwezige Kevin De Bruyne tegen de Ieren die zich in de groep met Nederland en Frankrijk niet wisten te plaatsen voor het EK in Duitsland. Met Matz Sels in het doel en jonge spelers als Arthur Vermeeren, Aster Vranckx en PSV'er Johan Bakayoko oogden de 'Rode Duivels' onwennig, vooral in de eerste helft.
Chiedozie Ogbene kreeg in de openingsfase voor Ierland een grote kans na balverlies van Wout Faes, maar schoot in het zijnet. Ierland mocht zelfs een strafschop nemen nadat Vermeeren de bal volgens de scheidsrechter via zijn lichaam tegen de hand had gekregen. Sels stopte de zwak ingeschoten strafschop van Evan Ferguson.
In de tweede helft bleef het spel slordig en het tempo laag. Pas met een snelle aanval over rechts van de voor Bakayoko ingevallen Dodi Lukebakio werd België in de 75e minuut gevaarlijk. Thomas Meunier zag zijn schot gestopt worden door doelman Caoimhin Kelleher.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
5 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
7 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
19 uur geleden