Belgisch elftal kan in oefenwedstrijd niet winnen van Ieren
DUBLIN (ANP) - Het Belgisch voetbalelftal is in een oefeninterland tegen Ierland blijven steken op een gelijkspel. De gelegenheidsploeg van bondscoach Domenico Tedesco kwam niet verder dan 0-0 in het Aviva Stadium in Dublin.
België speelde zonder Romelu Lukaku en de afwezige Kevin De Bruyne tegen de Ieren die zich in de groep met Nederland en Frankrijk niet wisten te plaatsen voor het EK in Duitsland. Met Matz Sels in het doel en jonge spelers als Arthur Vermeeren, Aster Vranckx en PSV'er Johan Bakayoko oogden de 'Rode Duivels' onwennig, vooral in de eerste helft.
Chiedozie Ogbene kreeg in de openingsfase voor Ierland een grote kans na balverlies van Wout Faes, maar schoot in het zijnet. Ierland mocht zelfs een strafschop nemen nadat Vermeeren de bal volgens de scheidsrechter via zijn lichaam tegen de hand had gekregen. Sels stopte de zwak ingeschoten strafschop van Evan Ferguson.
In de tweede helft bleef het spel slordig en het tempo laag. Pas met een snelle aanval over rechts van de voor Bakayoko ingevallen Dodi Lukebakio werd België in de 75e minuut gevaarlijk. Thomas Meunier zag zijn schot gestopt worden door doelman Caoimhin Kelleher.
Meer uit Voetbal
PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
56 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
1 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
5 uur geleden