Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België zonder Witsel in groepswedstrijd tegen Roemenië

België zonder Witsel in groepswedstrijd tegen Roemenië

KEULEN (ANP/BELGA) - Bondscoach Domenico Tedesco van België moet het in de tweede groepswedstrijd op het EK tegen Roemenië nog doen zonder Axel Witsel. De speler van Atlético Madrid heeft pijntjes en is niet meegereisd met het elftal naar Keulen.

"Hij voelde opnieuw iets op dezelfde plaats. We hebben afgesproken dat hij zaterdagvoormiddag een MRI zal laten nemen. Gezien zijn blessure is het beter dat hij in het hotel in Ludwigsburg bleef. We hopen dat het niet al te ernstig is, maar we mogen geen risico's nemen", aldus de bondscoach. "Ik was heel blij dat ik Axel enkele weken geleden kon opnemen in de selectie. Hij brengt kwaliteit en ervaring. Zijn toernooi is nog niet voorbij."

België verloor de eerste groepswedstrijd van Slowakije met 1-0. Roemenië won het eerste duel met 3-0 van Oekraïne. Omdat de Oekraïners eerder vrijdag met 2-1 wonnen van Slowakije hebben drie ploegen in de groep 3 punten. België is nog zonder punten.

Meer uit Voetbal

Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

1 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

2 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

3 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

6 uur geleden
Barcelona speelt CL-duel met Eintracht Frankfurt in Camp Nou

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.

8 uur geleden
Bondscoach Menzo richt zich na teleurstelling op play-offs

GUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.

9 uur geleden
WK-droom Suriname niet uitgekomen; fans houden hoop

PARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.

13 uur geleden