Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België zonder topscorer Lukaku tegen IJsland

België zonder topscorer Lukaku tegen IJsland

BRUSSEL (ANP) - België moet het dinsdag in de thuiswedstrijd tegen IJsland voor de Nations League doen zonder de trefzekere aanvaller Romelu Lukaku. De Belgische topschutter aller tijden krijgt rust. Hij speelde enkele weken geleden nog met Internazionale de finale van de Europa League, waarin nipt werd verloren van FC Sevilla. Nadien kreeg Lukaku nog amper de tijd om vakantie te vieren.

"We wisten vooraf dat Romelu maar één wedstrijd zou kunnen meedoen.Tegen IJsland speelt hij dus niet", liet bondscoach Roberto Martínez weten. Lukaku speelde afgelopen zaterdag in Kopenhagen tegen Denemarken (0-2) nog de gehele wedstrijd.

Als vervanger van Lukaku werd Michy Batshuayi opgeroepen. De 26-jarige spits van Chelsea nam twee jaar geleden in de thuiszege tegen IJsland (2-0) namens België beide doelpunten voor zijn rekening. Ook spelmaker Kevin De Bruyne is in Brussel weer van de partij. De middenvelder van Manchester City miste het duel in Denemarken vanwege de geboorte van zijn derde kind.

Brandon Mechele viel maandag weg uit de Belgische selectie. De 27-jarige verdediger van Club Brugge testte positief op het coronavirus. Hij dient nu minimaal een week thuis in quarantaine te gaan. Mechele mist daardoor in elk geval de komende competitiewedstrijd tegen Waasland-Beveren. Hij is de eerste Belgische international die officieel besmet is geraakt met het longvirus.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

9 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

9 uur geleden
AC Milan wint vrij eenvoudig bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.

9 uur geleden
Spits Parrott schiet AZ tegen FC Twente naar halve finale

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).

10 uur geleden
Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

10 uur geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

12 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

13 uur geleden