Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België zonder topscorer Lukaku tegen IJsland

België zonder topscorer Lukaku tegen IJsland

BRUSSEL (ANP) - België moet het dinsdag in de thuiswedstrijd tegen IJsland voor de Nations League doen zonder de trefzekere aanvaller Romelu Lukaku. De Belgische topschutter aller tijden krijgt rust. Hij speelde enkele weken geleden nog met Internazionale de finale van de Europa League, waarin nipt werd verloren van FC Sevilla. Nadien kreeg Lukaku nog amper de tijd om vakantie te vieren.

"We wisten vooraf dat Romelu maar één wedstrijd zou kunnen meedoen.Tegen IJsland speelt hij dus niet", liet bondscoach Roberto Martínez weten. Lukaku speelde afgelopen zaterdag in Kopenhagen tegen Denemarken (0-2) nog de gehele wedstrijd.

Als vervanger van Lukaku werd Michy Batshuayi opgeroepen. De 26-jarige spits van Chelsea nam twee jaar geleden in de thuiszege tegen IJsland (2-0) namens België beide doelpunten voor zijn rekening. Ook spelmaker Kevin De Bruyne is in Brussel weer van de partij. De middenvelder van Manchester City miste het duel in Denemarken vanwege de geboorte van zijn derde kind.

Brandon Mechele viel maandag weg uit de Belgische selectie. De 27-jarige verdediger van Club Brugge testte positief op het coronavirus. Hij dient nu minimaal een week thuis in quarantaine te gaan. Mechele mist daardoor in elk geval de komende competitiewedstrijd tegen Waasland-Beveren. Hij is de eerste Belgische international die officieel besmet is geraakt met het longvirus.

Meer uit Voetbal

Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

2 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

4 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

5 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

6 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

21 uur geleden