Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België zonder topscorer Lukaku tegen IJsland

België zonder topscorer Lukaku tegen IJsland

BRUSSEL (ANP) - België moet het dinsdag in de thuiswedstrijd tegen IJsland voor de Nations League doen zonder de trefzekere aanvaller Romelu Lukaku. De Belgische topschutter aller tijden krijgt rust. Hij speelde enkele weken geleden nog met Internazionale de finale van de Europa League, waarin nipt werd verloren van FC Sevilla. Nadien kreeg Lukaku nog amper de tijd om vakantie te vieren.

"We wisten vooraf dat Romelu maar één wedstrijd zou kunnen meedoen.Tegen IJsland speelt hij dus niet", liet bondscoach Roberto Martínez weten. Lukaku speelde afgelopen zaterdag in Kopenhagen tegen Denemarken (0-2) nog de gehele wedstrijd.

Als vervanger van Lukaku werd Michy Batshuayi opgeroepen. De 26-jarige spits van Chelsea nam twee jaar geleden in de thuiszege tegen IJsland (2-0) namens België beide doelpunten voor zijn rekening. Ook spelmaker Kevin De Bruyne is in Brussel weer van de partij. De middenvelder van Manchester City miste het duel in Denemarken vanwege de geboorte van zijn derde kind.

Brandon Mechele viel maandag weg uit de Belgische selectie. De 27-jarige verdediger van Club Brugge testte positief op het coronavirus. Hij dient nu minimaal een week thuis in quarantaine te gaan. Mechele mist daardoor in elk geval de komende competitiewedstrijd tegen Waasland-Beveren. Hij is de eerste Belgische international die officieel besmet is geraakt met het longvirus.

Meer uit Voetbal

Messi scoort bij opening gloednieuw stadion Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.

14 minuten geleden
Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

9 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

9 uur geleden
Berghuis: Ajax verdient het zo ook niet

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."

9 uur geleden
FC Barcelona klopt tiental Atlético en loopt uit op Real Madrid

MADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.

10 uur geleden
Ajax verliest van FC Twente en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.

10 uur geleden
NEC houdt zicht op plek twee dankzij zege op Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - NEC blijft dankzij een overwinning bij Excelsior (0-2) zicht houden op plek twee in de Eredivisie. Bij de ploeg van trainer Dick Schreuder stond aanvoerder Tjaronn Chery, die voor Suriname uitkwam en verwikkeld raakte in de zogenoemde paspoortaffaire, aan de aftrap.

10 uur geleden