België vreest hockeycoach Ehren kwijt te raken aan Nederland
BRUSSEL (ANP) - De Belgische hockeybond vreest dat vrouwenbondscoach Raoul Ehren terugkeert naar Nederland. Hij zou zijn benaderd om Paul van Ass op te volgen, de coach die met de Nederlandse hockeysters in Parijs de olympische titel prolongeerde.
"Zaterdag werden we op de hoogte gebracht dat Nederland contact heeft opgenomen met Raoul", wordt secretaris Serge Pilet van de Belgische hockeybond geciteerd door Sporza. "Natuurlijk zijn we niet blij met deze gang van zaken. Er kunnen hier nog veel hoofdstukken geschreven worden en Raoul kan in de toekomst Nederland nog coachen."
Ehren (51) heeft een contract bij de Belgen tot en met het WK van 2026. Met België eindigde hij in Parijs als vierde. De Nederlandse hockeybond KNHB heeft nog niet gereageerd. "Misschien ben ik naïef, maar we koesteren nog hoop dat we hem kunnen houden. Een plan B is er niet", aldus Pilet.
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
7 uur geleden