Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België verliest in Nations League van Oekraïne

België verliest in Nations League van Oekraïne

MURCIA (ANP) - De nationale voetbalploeg van België is het tweeluik met Oekraïne om een plaats in de A League van de Nations League slecht begonnen. Oekraïne versloeg de 'Rode Duivels' in het Spaanse Murcia met 3-1. Bij de rust leidden de Belgen nog met 1-0.

Lukaku had met een kopbal de ploeg van de debuterende bondscoach Rudi Garcia nog op voorsprong gezet. Maar na rust liepen de Oekraïners in een tijdsbestek van een kwartier weg naar 3-1. De doelpunten werden gemaakt door Oleksii Hutsuliak, Valdyslav Vanat en Illia Zabarnyi. De Belgen moeten zondag in Genk voorkomen dat ze degraderen naar de B League. Voor België was het de vierde nederlaag op rij in deze Nations League. Van de laatste zeven interlands werd er slechts één gewonnen.

Meer uit Voetbal

Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

8 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

15 uur geleden
Willem II heeft verdediger Tirpan terug in selectie

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.

15 uur geleden
Oud-Feyenoorder Van Daele (77) van 'het brilletje' overleden

ROTTERDAM (ANP) - Voormalig voetballer Joop van Daele is op 77-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Feyenoord op X. De Rotterdammer speelde van 1967 tot en met 1977 voor Feyenoord en schoot de club naar de winst in de wereldbeker voor clubs in 1970.

19 uur geleden
PSG-doelman dankt 'moeder natuur' na zege op Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Doelman Gianluigi Donnarumma van Paris Saint-Germain bedankte "moeder natuur", die hem met zijn 1,96 meter in staat had gesteld tot de belangrijke reddingen in de 2-1-zege op Arsenal. De Italiaanse keeper was met enkele reddingen van grote waarde voor de Parijzenaars.

20 uur geleden
Broerse wordt algemeen directeur PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Joost Broerse wordt per 1 juli de nieuwe algemeen directeur van PEC Zwolle. De 46-jarige voormalig speler en commercieel directeur van de club komt over van FC Utrecht, waar hij deel uitmaakte van de directie.

21 uur geleden
Coach Enrique noemt PSG verdiende finalist Champions League

PARIJS (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain vindt dat zijn team de plaats in de finale van de Champions League heeft verdiend. De Parijzenaars wonnen in eigen huis met 2-1 van Arsenal na eerder een 1-0-zege in Londen.

22 uur geleden