Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België start met Hazard tegen het Nederlands elftal

België start met Hazard tegen het Nederlands elftal

BRUSSEL (ANP) - Eden Hazard begint vrijdagavond met België aan de thuiswedstrijd tegen het Nederlands elftal in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion in Brussel. "Ik denk niet dat hij de hele wedstrijd gaat spelen", blikte bondscoach Roberto Martínez tijdens een persconferentie vooruit op het eerste duel van de Rode Duivels in de nieuwe editie van de Nations League. "Maar hij heeft de laatste drie dagen veel indruk op mij gemaakt."

De 31-jarige Hazard was het afgelopen seizoen vaak geblesseerd en speelde daardoor geen grote rol in de winst van de Champions League en landstitel van Real Madrid. Hij bleef zaterdag tijdens de finale tegen Liverpool (1-0) de hele wedstrijd op de bank.

Achter de naam van Romelu Lukaku staat nog een klein vraagteken. De spits van Chelsea verscheen maandag en woensdag niet op het trainingsveld maar oefende dinsdag wel mee. Op de afsluitende training van donderdag voor het duel met Oranje was hij ook van de partij. "Hij is een sterke man, maar we moeten het even aankijken", zei Martínez, die nog niet wilde vertellen wie de geblesseerde doelman Thibaut Courtois gaat vervangen. "Maar we hebben met Matz Sels en Simon Mignolet twee goede keepers. Jullie zien vrijdag wel wie in het doel staat."

De Spaanse bondscoach van België genoot de afgelopen drie dagen van de inzet van zijn spelers op de training. "Er zit nog een geweldige energie in deze groep. We zien dit ook als voorbereiding op het WK van eind dit jaar in Qatar. Zo vaak zijn we voor het WK niet meer bij elkaar. Voor onze supporters is dit ook een geweldige wedstrijd. Alle tickets waren binnen een paar uur verkocht. Tien jaar geleden speelde België ook hier in Brussel tegen Nederland", doelde hij op een zege van 4-2 van de Rode Duivels. "Die wedstrijd was een soort kantelmoment. Daarna ging het alleen maar beter met België."

Meer uit Voetbal

Japanse verdediger Tomiyasu neemt afscheid van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.

26 minuten geleden
Messi kampt vlak voor WK met overbelaste hamstring

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.

2 uur geleden
Blessures kosten topclubs gemiddeld 500.000 euro per maand

AMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.

3 uur geleden
Paderborn klopt VfL Wolfsburg en promoveert naar Bundesliga

PADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.

12 uur geleden
Colombia met Díaz en Rodríguez naar WK voetbal

BOGOTÁ (ANP/RTR) - ‌Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Middenvelder Saibari verkozen tot beste speler van Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.

13 uur geleden
Lille neemt afscheid van trainer Génésio

LILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.

14 uur geleden