Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België start met Hazard tegen het Nederlands elftal

België start met Hazard tegen het Nederlands elftal

BRUSSEL (ANP) - Eden Hazard begint vrijdagavond met België aan de thuiswedstrijd tegen het Nederlands elftal in een uitverkocht Koning Boudewijnstadion in Brussel. "Ik denk niet dat hij de hele wedstrijd gaat spelen", blikte bondscoach Roberto Martínez tijdens een persconferentie vooruit op het eerste duel van de Rode Duivels in de nieuwe editie van de Nations League. "Maar hij heeft de laatste drie dagen veel indruk op mij gemaakt."

De 31-jarige Hazard was het afgelopen seizoen vaak geblesseerd en speelde daardoor geen grote rol in de winst van de Champions League en landstitel van Real Madrid. Hij bleef zaterdag tijdens de finale tegen Liverpool (1-0) de hele wedstrijd op de bank.

Achter de naam van Romelu Lukaku staat nog een klein vraagteken. De spits van Chelsea verscheen maandag en woensdag niet op het trainingsveld maar oefende dinsdag wel mee. Op de afsluitende training van donderdag voor het duel met Oranje was hij ook van de partij. "Hij is een sterke man, maar we moeten het even aankijken", zei Martínez, die nog niet wilde vertellen wie de geblesseerde doelman Thibaut Courtois gaat vervangen. "Maar we hebben met Matz Sels en Simon Mignolet twee goede keepers. Jullie zien vrijdag wel wie in het doel staat."

De Spaanse bondscoach van België genoot de afgelopen drie dagen van de inzet van zijn spelers op de training. "Er zit nog een geweldige energie in deze groep. We zien dit ook als voorbereiding op het WK van eind dit jaar in Qatar. Zo vaak zijn we voor het WK niet meer bij elkaar. Voor onze supporters is dit ook een geweldige wedstrijd. Alle tickets waren binnen een paar uur verkocht. Tien jaar geleden speelde België ook hier in Brussel tegen Nederland", doelde hij op een zege van 4-2 van de Rode Duivels. "Die wedstrijd was een soort kantelmoment. Daarna ging het alleen maar beter met België."

Meer uit Voetbal

Spits Lewandowski neemt afscheid van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."

1 uur geleden
De Jong mist ook thuisduel van FC Barcelona met Real Betis

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."

1 uur geleden
Reuters: FIFA wil Iran in Istanbul geruststellen over WK

ISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.

5 uur geleden
Godts respecteert de keuze van Belgische bondscoach volledig

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.

5 uur geleden
Trainer Slot voelt geen extra druk na nederlaag van Liverpool

BIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."

6 uur geleden
Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

16 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

19 uur geleden