Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België na ruime zege op IJsland alleen op kop in Nations League

België na ruime zege op IJsland alleen op kop in Nations League

BRUSSEL (ANP) - België gaat na twee speelronden alleen op kop in groep 2 van het hoogste niveau van de Nations League. De Belgen wonnen zelf thuis overtuigend met 5-1 van IJsland, terwijl Engeland in de uitwedstrijd tegen Denemarken niet verder kwam dan 0-0. Voor de Belgen was het al de twaalfde zege op een rij.

België keek al na elf minuten tegen een achterstand aan na een doelpunt van de IJslander Hólmbert Aron Fridjónsson. Na ruim een kwartier had België al een voorsprong te pakken na goals van Axel Witsel en Michy Batshuayi. Kort na rust maakte Dries Mertens er op aangeven van Kevin de Bruyne 3-1 van, waarna Batshuayi zijn tweede maakte. De 18-jarige Jérémy Doku, die een basisplaats had, bepaalde tien minuten voor tijd de eindstand in Brussel.

Kort na het doelpunt van Doku ging De Bruyne naar de kant. De Belg werd dinsdag door spelersvakbond door spelersvakbond PFA uitgeroepen tot beste speler van de Premier League.

Bij de Belgen begon Koen Casteels, keeper van Wolfsburg, voor het eerst onder de lat. Hij moest in de tweede helft vervangen worden door Simon Mignolet omdat hij in botsing was gekomen met een IJslander.

Zaterdag won Engeland met 1-0 in IJsland en België met 2-0 bij de Denen. Volgende maand treffen Engeland en België elkaar op Wembley.

Meer uit Sport

Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

2 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

3 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

4 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

4 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

5 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

8 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

8 uur geleden