België mist Thorgan Hazard tegen Frankrijk
TURIJN (ANP) - De Belgische bondscoach Roberto Martínez heeft op het laatste moment verdediger Arthur Theate toegevoegd aan zijn selectie voor het duel met Frankrijk. Beide ploegen treffen elkaar donderdag in Turijn in de strijd om een plaats in de finale van de Nations League. Theate, die voetbalt bij Bologna, vervangt Thorgan Hazard die niet voldoende hersteld is van een enkelblessure.
Hazard wordt al langer geplaagd door enkelklachten en werd woensdag na twee dagen van behandelingen in België achtergelaten. De aanvallende middenvelder werd vervangen door een verdediger omdat ook de fitheid van Jason Denayer onzeker is. De verdediger van Olympique Lyon kampt met spierklachten. De verwachting is dat Theate op de bank begint. Eerder deze week werd Thomas Foket al opgeroepen om de geblesseerde back Thomas Meunier te vervangen.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
19 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
19 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
21 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
21 uur geleden