België met Vertonghen en De Bruyne op vliegtuig naar Denemarken
BRUSSEL (ANP) - De selectie van het Belgische voetbalelftal is woensdag met Jan Vertonghen en Kevin De Bruyne naar Denemarken vertrokken, waar donderdag het tweede duel op het Europees kampioenschap voetbal volgt. Vertonghen raakte bij de eerste ontmoeting tegen Rusland aangeslagen, De Bruyne ontbrak daar wegens een blessure.
De Bruyne hervatte maandag de groepstraining na zijn in de finale van de Champions League opgelopen neus- en oogkasbreuk. Vertonghen, die in de openingswedstrijd een enkelblessure opliep, trainde de afgelopen dagen niet of nauwelijks. Mogelijk is hij donderdag toch inzetbaar.
Denemarken verloor voor eigen fans de eerste wedstrijd, die werd overschaduwd door de hartstilstand van Christian Eriksen, tegen Finland (0-1). Met de middenvelder van de Italiaanse kampioen Inter gaat het inmiddels naar omstandigheden goed.
Meer uit Voetbal
HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
1 uur geledenUDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.
18 uur geledenRIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.
20 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."
22 uur geleden