Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België klopt Engeland in Nations League en stijgt naar plek twee

België klopt Engeland in Nations League en stijgt naar plek twee

LEUVEN (ANP) - Ook de Engelse voetbalsters hebben zich laten verrassen door België in de Nations League. Het werd in Leuven 3-2, wat goed nieuws betekent voor Oranje. Nederland heeft met nog twee wedstrijden te gaan in de poule 3 punten voorsprong op de WK-finalist. De groepswinnaar houdt kans op plaatsing voor de Olympische Spelen.

De Belgische Laura De Neve opende uit een vrije trap in de 9e minuut de score in een uitverkocht stadion in Leuven. Het spel lag even later lange tijd stil vanwege een zware blessure bij Alex Greenwood, die niet verder kon. Het bracht de ploeg van bondscoach Sarina Wiegman niet in de war, gezien de treffers van Lucy Bronze en Francesca Kirby in de 38e en 44e minuut. In de 14 minuten toegevoegde tijd maakte Tessa Wullaert voor rust nog gelijk.

Een door Wullaert benutte strafschop in de slotfase bracht de beslissing. Oranje verloor vorige maand ook al in België (2-1).

Op 1 december speelt Oranje op Wembley tegen Engeland, daarna komt België naar Nederland voor de laatste groepswedstrijd. De Belgen staan nu tweede met 2 punten achterstand op Oranje.

Meer uit Voetbal

Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

5 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

7 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

7 uur geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

7 uur geleden
Guardiola wil Rodri na blessure snel weer speelminuten geven

MANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.

8 uur geleden
Real Madrid begint nieuwe jaar zonder geblesseerde Mbappé

MADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.

9 uur geleden