Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

België in laatste groepsduel met Finland zonder Thorgan Hazard

België in laatste groepsduel met Finland zonder Thorgan Hazard

TUBEKE (ANP) - Thorgan Hazard doet maandag op het Europees kampioenschap voetbal niet mee in de laatste groepswedstrijd van België tegen Finland. De aanvallende middenvelder van Borussia Dortmund heeft een lichte knieblessure en stapt zondag niet het vliegtuig in richting Sint-Petersburg.

België is na zeges op Rusland (3-0) en Denemarken (2-1) al zeker van een plaats in de achtste finales. Bij een overwinning of een gelijkspel eindigt het elftal van bondscoach Roberto Martinez als eerste in groep B. Martinez liet vrijdag al weten dat Thomas Vermaelen, Axel Witsel, Kevin De Bruyne en Eden Hazard tegen Finland sowieso vanaf het begin meedoen.

Meer uit Voetbal

Koploper Arsenal wint topper tegen Aston Villa ruim: 4-1

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.

7 uur geleden
Kluivert scoort en speelt gelijk met Bournemouth bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.

8 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië bereikt achtste finales Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.

10 uur geleden
Espanyol verbiedt bij derby shirts van FC Barcelona in stadion

BARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.

10 uur geleden
PSV-spits Boadu na knieoperatie zes tot acht weken aan de kant

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.

13 uur geleden
FIFA overweegt aanpassing buitenspelregel

DUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.

14 uur geleden
NAC Breda laat oud-international Kongolo buiten selectie

BREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.

14 uur geleden