Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgen zonder Lukaku, Vertonghen en Meunier tegen Belarus

Belgen zonder Lukaku, Vertonghen en Meunier tegen Belarus

BRUSSEL (ANP) - Romelu Lukaku, Jan Vertonghen en Thomas Meunier hebben de Belgische voetbalploeg verlaten en zijn huiswaarts gekeerd. Het drietal mist zodoende de WK-kwalificatiewedstrijd van woensdag tegen Belarus, die vanwege de politieke situatie in dat land in de Russische stad Kazan wordt afgewerkt.

Lukaku en Vertonghen zijn geschorst, Meunier is nog niet wedstrijdfit na een besmetting met het coronavirus. Ook keeper Thibaut Courtois, die hinder ondervindt van een achillespeesblessure, laat de wedstrijd in Kazan schieten.

De jonge spelers Yari Verschaeren en Charles De Ketelaere (beiden 20 jaar) sluiten aan bij de 'Rode Duivels'. Hugo Siquet (19) mocht maandagochtend meetrainen met de Belgen als beloning voor zijn prestaties bij de beloften. Hij reist echter niet mee af naar Kazan.

België was zondag met 3-0 te sterk voor Tsjechië en versloeg donderdag Estland met 5-2. De Belgen hebben 15 punten na zes kwalificatieduels.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië ontslaat bondscoach

TUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.

54 minuten geleden
PSG wint eerste stadsderby tegen Paris FC na 53 jaar

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.

11 uur geleden
Internazionale pakt koppositie met zege op Bologna

MILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).

11 uur geleden
Geblesseerde Ounahi speelt niet meer voor Marokko op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.

12 uur geleden
Manchester City verspeelt in blessuretijd zege tegen Chelsea

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.

13 uur geleden
Fan overlijdt vlak voor aftrap van Leeds tegen Manchester United

LEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.

15 uur geleden
Gastland Marokko na zege op Tanzania in kwartfinales Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.

15 uur geleden