Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgen verplicht weer grotendeels thuis te werken

Belgen verplicht weer grotendeels thuis te werken

BRUSSEL (ANP) - Belgische werknemers zijn tot 12 december verplicht vier van de vijf werkdagen thuis te werken als het werk dat toelaat, zoals bij kantoorbanen. Daarna mag het personeel tot nader order een dagje meer op het werk verschijnen, heeft het Overlegcomité van de Belgische regeringen, volgens verscheidene media besloten.

Tijdens de vorige coronagolven was telewerk in België ook grotendeels verplicht en werden bedrijven gecontroleerd op naleving daarvan. Ze konden beboet worden als ze hun personeel toch lieten opdraven. In België zijn voltijdsbanen de norm en is deeltijd ongebruikelijk.

Meer uit Buitenland

Compositie III van Piet Mondriaan voor 29,8 miljoen geveild

LONDEN (ANP) - Het schilderij Compositie III van Piet Mondriaan heeft woensdag bij de veiling bij Christie's in Londen ongeveer 29,8 miljoen euro opgebracht.

46 minuten geleden
Meerdere doden door overstromingen in Istanbul

ISTANBUL (ANP/DPA) - In de Turkse stad Istanbul zijn door overstromingen zeker twee mensen om het leven gekomen. Dat meldt de televisiezender A Haber op X.

50 minuten geleden
Door nazi's geroofde Kandinsky voor 32 miljoen geveild

LONDEN (ANP/DPA) - Het schilderij van de Russisch-Franse schilder Wassily Kandinsky Das bunte Leben heeft bij de veiling bij Christie's in Londen woensdag 27 miljoen pond (een kleine 32 miljoen euro) opgebracht.

51 minuten geleden
Undercoverdocumentaire toont racisme en seksisme van Reform UK

LONDEN (ANP/RTR) - ‌Verschillende leden van de anti-immigratiepartij Reform UK van Nigel Farage zijn te zien in een documentaire terwijl ze opmerkingen van racistische en seksistische aard en met een gewelddadige lading maken.

2 uur geleden
Vrachtschip vliegt in brand in Roemeens deel van Zwarte Zee

BOEKAREST (ANP/RTR) - Een vrachtschip dat voor anker lag in Roemeense wateren is in brand gevlogen. De Roemeense minister van Defensie Radu Miruță zei dat wordt onderzocht of het geraakt is door een drone.

2 uur geleden
Ministeries vernield bij studentenprotesten in Albanese Tirana

TIRANA (ANP/AFP) - In de Albanese hoofdstad zijn bij grote demonstraties meerdere overheidsgebouwen beschadigd. De demonstranten, veelal studenten, zijn voor de tweede dag op rij op de been om te pleiten voor betere omstandigheden op de universiteiten in het land. Ook eisen ze het vertrek van premier Edi Rama.

5 uur geleden
Oekraïne meldt dat verbinding met Starlink is verbeterd

KYIV (ANP/AFP) - Het Oekraïense ministerie van Defensie meldt dat de verbinding met Starlink in het land is verbeterd. Al zou het bedrijf van Elon Musk wel beperkingen blijven hanteren voor hoe snel drones zich kunnen verplaatsen, terwijl ze verbonden blijven met de dienst.

5 uur geleden