Belgen niet naar finale Daviscup, Duitsland wel naar Madrid
DEBRECEN (ANP) - De Belgische tennissers zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finaleweek van de Daviscup. De Belgen verloren in Debrecen met 3-2 van Hongarije. De beslissing viel in de vijfde partij, waarin Marton Fucsovics Ruben Bemelmans in drie sets versloeg: 6-7 (7) 6-4 6-2.
De Belgen traden aan zonder David Goffin, omdat de nummer 10 van de wereld zich optimaal wilde voorbereiden op de masterstoernooien van Indian Wells en Miami.
Duitsland plaatste zich ten koste van Wit-Rusland voor de Daviscup Finals, van 23 tot en met 29 november in Madrid. Jan-Lennard Struff haalde tegen Egor Gerasimov het derde en beslissende punt binnen: 6-3 6-2.
Ook onder meer Oostenrijk, zonder Dominic Thiem, en Kroatië, met Marin Cilic, verzekerden zich van een plek op het eindtoernooi. Cilic had slechts 56 minuten nodig om de Indiër Sumit Nagal met 6-0 6-1 kansloos te laten.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland wacht na de eerste dag van de Olympische Spelen nog op medailles. Langebaanschaatssters Joy Beune (vierde), Marijke Groenewoud (achtste) en Merel Conijn (negende) eindigden op de 3 kilometer naast het podium.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Francesca Lollobrigida had zaterdag dubbel reden tot feest. De Italiaanse verraste op haar 35e verjaardag in haar thuisland met de zege op de olympische 3 kilometer. Lollobrigida was daarmee 2,26 seconden sneller dan de Noorse favoriete Ragne Wiklund. Ook de Nederlandse Joy Beune (vierde) bleef ver van die tijd verwijderd.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de Olympische Spelen in Milaan naast de medailles gegrepen op de 3000 meter. Joy Beune, de regerend wereldkampioene, was de beste Nederlandse op de vierde plaats met 3.58,12. Marijke Groenewoud werd achtste en Merel Conijn negende.
6 uur geledenBENGALURU (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is er niet in geslaagd de voorsprong van Nederland in de eerste kwalificatiewedstrijd van de Davis Cup tegen India te verdubbelen. De nummer 88 van de wereld ging in Bengaluru met 4-6 5-7 onderuit tegen Dhakshineswar Suresh, de mondiale nummer 465. De stand na twee partijen is 1-1.
7 uur geledenMIDDELKERKE (ANP/Belga) - Veldrijdster Aniek van Alphen heeft zich verzekerd van de eindzege in de Superprestige. De 27-jarige Nederlandse eindigde in de laatste wedstrijd in het Belgische Middelkerke als achtste, net genoeg voor de eindwinst.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor speelt in de eerste ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam tegen Giovanni Mpetshi Perricard uit Frankrijk. Dat is de uitkomst van de loting. Het hoofdtoernooi begint maandag.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Merel Conijn komt bij haar olympische debuut bij de Spelen van Milaan niet in actie in de eerste rit van de 3000 meter, maar in de tweede rit. De 24-jarige schaatsster is een rit doorgeschoven door de afmelding van Martina Sablikova uit Tsjechië, die ziek is.
9 uur geleden