Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belgen niet naar finale Daviscup, Duitsland wel naar Madrid

Belgen niet naar finale Daviscup, Duitsland wel naar Madrid

DEBRECEN (ANP) - De Belgische tennissers zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finaleweek van de Daviscup. De Belgen verloren in Debrecen met 3-2 van Hongarije. De beslissing viel in de vijfde partij, waarin Marton Fucsovics Ruben Bemelmans in drie sets versloeg: 6-7 (7) 6-4 6-2.

De Belgen traden aan zonder David Goffin, omdat de nummer 10 van de wereld zich optimaal wilde voorbereiden op de masterstoernooien van Indian Wells en Miami.

Duitsland plaatste zich ten koste van Wit-Rusland voor de Daviscup Finals, van 23 tot en met 29 november in Madrid. Jan-Lennard Struff haalde tegen Egor Gerasimov het derde en beslissende punt binnen: 6-3 6-2.

Ook onder meer Oostenrijk, zonder Dominic Thiem, en Kroatië, met Marin Cilic, verzekerden zich van een plek op het eindtoernooi. Cilic had slechts 56 minuten nodig om de Indiër Sumit Nagal met 6-0 6-1 kansloos te laten.

Meer uit Sport

Wielrenner Vernon wint ingekorte etappe van Tour Down Under

WILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.

42 minuten geleden
Titelverdedigster Keys naar achtste finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.

1 uur geleden
Schaker Van Foreest lijdt eerste nederlaag in Wijk aan Zee

WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.

14 uur geleden
IndyCar-kampioen Palou moet McLaren miljoenen betalen

LONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.

19 uur geleden
Ferrari showt 'compleet veranderde' Formule 1-auto voor 2026

FIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.

20 uur geleden
Zverev en De Minaur door naar laatste zestien Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.

21 uur geleden
Tour Down Under past koninginnenrit aan om 'extreem' brandgevaar

BRIGHTON (ANP) - De organisatie van de Tour Down Under past de voor zaterdag geplande koninginnenrit drastisch aan om de veiligheid van de wielrenners te waarborgen. Er dreigt door de hitte brandgevaar, met name in het gebied waar Willunga Hill ligt. Die beklimming, traditioneel de scherprechter in de Australische etappekoers uit de WorldTour, wordt uit de route gehaald.

22 uur geleden