Belgen niet naar finale Daviscup, Duitsland wel naar Madrid
DEBRECEN (ANP) - De Belgische tennissers zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finaleweek van de Daviscup. De Belgen verloren in Debrecen met 3-2 van Hongarije. De beslissing viel in de vijfde partij, waarin Marton Fucsovics Ruben Bemelmans in drie sets versloeg: 6-7 (7) 6-4 6-2.
De Belgen traden aan zonder David Goffin, omdat de nummer 10 van de wereld zich optimaal wilde voorbereiden op de masterstoernooien van Indian Wells en Miami.
Duitsland plaatste zich ten koste van Wit-Rusland voor de Daviscup Finals, van 23 tot en met 29 november in Madrid. Jan-Lennard Struff haalde tegen Egor Gerasimov het derde en beslissende punt binnen: 6-3 6-2.
Ook onder meer Oostenrijk, zonder Dominic Thiem, en Kroatië, met Marin Cilic, verzekerden zich van een plek op het eindtoernooi. Cilic had slechts 56 minuten nodig om de Indiër Sumit Nagal met 6-0 6-1 kansloos te laten.
Meer uit Sport
DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
5 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
15 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
19 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
22 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
1 dag geleden