Belgen beginnen op WK ook tegen Marokko zonder aanvaller Lukaku
AL RAYYAN (ANP) - Romelu Lukaku verschijnt ook bij de tweede wedstrijd van België op het WK voetbal niet aan de aftrap. Dat heeft bondscoach Roberto Martínez een dag voor het duel met Marokko verklaard. België en Marokko treffen elkaar zondag om 14.00 uur in het Al Thumama Stadion.
"Vanuit medisch perspectief zou hij alleen in de derde groepswedstrijd kunnen spelen", aldus Martínez. "Maar zijn herstel gaat de goede kant op en hij heeft deze week twee keer met de ploeg meegetraind. We wachten nu af hoe hij zich houdt tijdens de afsluitende teamtraining. Maar ik weet voor 100 procent zeker dat hij niet gaat starten."
De 29-jarige Lukaku ondervindt hinder van een hamstringblessure. De aanvaller van Internazionale kwam dit seizoen nog amper in actie.
Donderdag nemen de Belgen het in de laatste groepswedstrijd op tegen Kroatië.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
10 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geleden