
Belg Witsel mist ook laatste groepsduel met Oekraïne op EK
STUTTGART (ANP/BELGA) - Bondscoach Domenico Tedesco van België kan in het laatste groepsduel met Oekraïne nog niet beschikken over Axel Witsel. De 35-jarige verdediger is nog niet fit genoeg voor de wedstrijd van woensdag. "Axel zal ook de komende drie à vier dagen niet bij het team aansluiten", zei de bondscoach.
Witsel raakte geblesseerd tijdens de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg (3-0) voor het EK en miste de eerste twee groepsduels in Duitsland. Thomas Meunier, die eveneens een blessure opliep tegen Luxemburg, sloot dinsdag voor het eerst aan bij de training van België. Hij is pas sinds maandag bij de selectie, nadat hij de laatste weken in België werd behandeld aan een dijbeenblessure.
"Thomas heeft twee weken gemist, dus is het aanvankelijk werken aan de basics. We bekijken het allemaal dag voor dag", zei Tedesco.
België heeft na twee duels 3 punten, net als de overige drie landen in de groep. De ploeg van Tedesco staat op doelsaldo tweede in de poule.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Voetballer Ángel Di María keert volgend seizoen niet terug bij Benfica. De Argentijnse aanvaller maakte dat bekend nadat zijn club zaterdag door een 1-1-gelijkspel tegen Braga naast de titel in de Portugese competitie had gegrepen.
40 minuten geledenLONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft voor het eerst in de 119-jarige clubhistorie een grote voetbalprijs gewonnen. De Londenaren versloegen Manchester City in de finale van de FA Cup. Op Wembley werd het 1-0.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Jaimy Ravensbergen van FC Twente was "supertrots op het hele team" na het veroveren van de landstitel. De 24-jarige topscorer van de Eredivisie voor vrouwen draaide op de spannende laatste speeldag met een hattrick een ruime achterstand tegen AZ (0-2) om in een 3-2-zege voor FC Twente.
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente zijn voor het tweede jaar op rij landskampioen geworden. De koploper draaide op de spannende laatste speeldag tegen AZ een 0-2-achterstand om in een 3-2-zege. Concurrent PSV, dat met dezelfde cijfers won van Feyenoord, greep vanwege een minder doelsaldo naast de titel.
19 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Dean Huijsen verlaat aan het einde van het seizoen Bournemouth voor Real Madrid. De Spaanse topclub betaalt de afkoopsom van bijna 60 miljoen euro die in het contract van de verdediger staat, bevestigt de Engelse club.
22 uur geledenBIRMINGHAM/LONDEN (ANP) - Chelsea en Aston Villa hebben in de Premier League goede zaken gedaan in de strijd om Champions League-voetbal. Chelsea won met 1-0 van Manchester United en klom naar de vierde plaats, Aston Villa versloeg Tottenham Hotspur met 2-0, waarmee het op de vijfde plaats kwam. De eerste vijf in de competitie spelen volgend seizoen in de Champions League.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen kan zondag voor Ajax uitkomen in de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente. "Dat is een onverwachte verrassing", zegt trainer Francesco Farioli over de linksbuiten die aanvankelijk dit seizoen niet meer in actie leek te komen. "Ik verwacht dat Oliver het gaat halen en klaar zal zijn."
1 dag geleden