Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belg Witsel mist ook laatste groepsduel met Oekraïne op EK

Belg Witsel mist ook laatste groepsduel met Oekraïne op EK

STUTTGART (ANP/BELGA) - Bondscoach Domenico Tedesco van België kan in het laatste groepsduel met Oekraïne nog niet beschikken over Axel Witsel. De 35-jarige verdediger is nog niet fit genoeg voor de wedstrijd van woensdag. "Axel zal ook de komende drie à vier dagen niet bij het team aansluiten", zei de bondscoach.

Witsel raakte geblesseerd tijdens de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg (3-0) voor het EK en miste de eerste twee groepsduels in Duitsland. Thomas Meunier, die eveneens een blessure opliep tegen Luxemburg, sloot dinsdag voor het eerst aan bij de training van België. Hij is pas sinds maandag bij de selectie, nadat hij de laatste weken in België werd behandeld aan een dijbeenblessure.

"Thomas heeft twee weken gemist, dus is het aanvankelijk werken aan de basics. We bekijken het allemaal dag voor dag", zei Tedesco.

België heeft na twee duels 3 punten, net als de overige drie landen in de groep. De ploeg van Tedesco staat op doelsaldo tweede in de poule.

Meer uit Voetbal

Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

24 minuten geleden
Ajax werkt mogelijke play-offs af in Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.

46 minuten geleden
De Jong gelooft in kansen Oranje op WK voetbal

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.

4 uur geleden
Barcelona en Spanje wachten op nieuws over ernst blessure Yamal

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.

5 uur geleden
De Jong met 293 duels recordhouder van Nederlandse Barça-spelers

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.

15 uur geleden
Manchester City neemt koppositie over na nipte zege bij Burnley

BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.

15 uur geleden
Bayern München bereikt finale van Duitse beker

LEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.

16 uur geleden