Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belg Witsel mist ook laatste groepsduel met Oekraïne op EK

Belg Witsel mist ook laatste groepsduel met Oekraïne op EK

STUTTGART (ANP/BELGA) - Bondscoach Domenico Tedesco van België kan in het laatste groepsduel met Oekraïne nog niet beschikken over Axel Witsel. De 35-jarige verdediger is nog niet fit genoeg voor de wedstrijd van woensdag. "Axel zal ook de komende drie à vier dagen niet bij het team aansluiten", zei de bondscoach.

Witsel raakte geblesseerd tijdens de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg (3-0) voor het EK en miste de eerste twee groepsduels in Duitsland. Thomas Meunier, die eveneens een blessure opliep tegen Luxemburg, sloot dinsdag voor het eerst aan bij de training van België. Hij is pas sinds maandag bij de selectie, nadat hij de laatste weken in België werd behandeld aan een dijbeenblessure.

"Thomas heeft twee weken gemist, dus is het aanvankelijk werken aan de basics. We bekijken het allemaal dag voor dag", zei Tedesco.

België heeft na twee duels 3 punten, net als de overige drie landen in de groep. De ploeg van Tedesco staat op doelsaldo tweede in de poule.

Meer uit Voetbal

Inter met Dumfries tegen PSG in finale Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.

7 uur geleden
Trainer Gasperini kondigt vertrek bij Atalanta aan

BERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.

8 uur geleden
Forbes: Real Madrid opnieuw waardevolste voetbalclub

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.

11 uur geleden
FC Zürich stelt Van der Gaag aan als trainer

ZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.

12 uur geleden
Heitinga vindt zich klaar om als trainer terug te keren bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.

13 uur geleden
Ajax bevestigt komst trainer Heitinga en assistent Keizer

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.

14 uur geleden
Oud-voorzitter Inter overlijdt op dag Champions League-finale

MILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.

14 uur geleden