Belg Witsel mist ook laatste groepsduel met Oekraïne op EK
STUTTGART (ANP/BELGA) - Bondscoach Domenico Tedesco van België kan in het laatste groepsduel met Oekraïne nog niet beschikken over Axel Witsel. De 35-jarige verdediger is nog niet fit genoeg voor de wedstrijd van woensdag. "Axel zal ook de komende drie à vier dagen niet bij het team aansluiten", zei de bondscoach.
Witsel raakte geblesseerd tijdens de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg (3-0) voor het EK en miste de eerste twee groepsduels in Duitsland. Thomas Meunier, die eveneens een blessure opliep tegen Luxemburg, sloot dinsdag voor het eerst aan bij de training van België. Hij is pas sinds maandag bij de selectie, nadat hij de laatste weken in België werd behandeld aan een dijbeenblessure.
"Thomas heeft twee weken gemist, dus is het aanvankelijk werken aan de basics. We bekijken het allemaal dag voor dag", zei Tedesco.
België heeft na twee duels 3 punten, net als de overige drie landen in de groep. De ploeg van Tedesco staat op doelsaldo tweede in de poule.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
9 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
10 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
10 uur geleden