Belg Trossard helpt Arsenal voorbij Everton
LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse voetbalcompetitie de aansluiting met koploper Manchester City behouden. De Londenaren versloegen Everton na rust: 0-1. Arsenal is woensdag de eerste tegenstander van PSV in de groepsfase van de Champions League.
Leandro Trossard maakte in de 69e minuut het doelpunt. De Belg was het eindpunt van een vlotte aanval, waarbij de Noorse aanvoerder Martin Ødegaard de bal diep gaf op Bukayo Saka. Saka legde bal terug op Trossard, die met links, via de binnenkant van de paal, scoorde.
Trossard startte op de bank en verving halverwege de eerste helft de geblesseerd uitgevallen Braziliaanse aanvaller Gabriel Martinelli. Bij Everton deed de Nederlander Arnaut Danjuma het gehele duel mee.
Arsenal heeft na vijf wedstrijden, net als Tottenham Hotspur en Liverpool, 13 punten. Manchester City staat op 15 punten. Volgend weekeinde ontvangt Arsenal in de Premier League Tottenham Hotspur.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
54 minuten geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
8 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
15 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
16 uur geleden