Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Belg De Bruyne heeft nog steeds last van 'dood gevoel' in gezicht

Belg De Bruyne heeft nog steeds last van 'dood gevoel' in gezicht

BRUSSEL (ANP) - Kevin de Bruyne heeft nog steeds last van een "dood gevoel" in het linkerdeel van zijn gezicht. Dat zei de spelverdeler van het Belgische voetbalelftal, die kort voor het begin van de Europese titelstrijd een operatie onderging vanwege een breukje aan een oogkas. Hij maakte in de tweede groepswedstrijd van de Belgen, tegen Denemarken, desondanks een indrukwekkende rentree.

"Het is vervelend, maar ik raak er aan gewend", zei De Bruyne. "De dokters hebben me verteld dat dit nog maanden zo kan blijven. Maar het is niet zo dat het mij hindert in m'n spel. Ook de angst om een kopduel aan te gaan wordt steeds minder. Als ik in het veld sta, denk ik eigenlijk helemaal niet meer aan de blessure. Dat is een goed teken."

De Bruyne liep de blessure op bij Manchester City in de verloren finale van de Champions League tegen Chelsea. Hij viel in tegen Denemarken en was met een doelpunt en een assist beslissend in het met 2-1 gewonnen duel. België heeft op het EK na twee duels 6 punten.

Meer uit Voetbal

Zuid-Amerikaans voetbalduel gestaakt om supportersgeweld

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - De Copa Sudamericana-wedstrijd tussen het Argentijnse Independiente en Universidad de Chile is gestaakt na supportersgeweld op de tribunes. In de rust in Buenos Aires ging het mis, nadat Chileense fans stenen hadden gegooid naar de thuisfans. Vervolgens bestormden Argentijnen het uitvak en vielen daar supporters aan.

48 minuten geleden
NEC bestolen voor 15.000 euro aan merchandise

NIJMEGEN (ANP) - Bij Eredivisieclub NEC is afgelopen week voor 15.000 euro aan tenues en andere merchandise gestolen uit het Goffertstadion. Daarbij zaten veel wedstrijdshirts die eigenlijk volgende week in de verkoop zouden gaan. Door de inbraak kan dit maar in beperkte mate.

1 uur geleden
Ajax verhuurt middenvelder Mannsverk aan Sparta Praag

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Sivert Mannsverk aan Sparta Praag. De club uit de Tsjechische hoofdstad huurt de Noorse middenvelder dit seizoen en heeft ook een optie tot koop.

13 uur geleden
Media: PSV bereikt akkoord met Bayern over aankoop Wanner

MÜNCHEN (ANP) - PSV zou een akkoord hebben bereikt met Bayern München over de komst van middenvelder Paul Wanner. Volgens verschillende vooraanstaande Duitse en Nederlandse media betaalt de landskampioen zo'n 15 miljoen euro voor het 19-jarige talent. Daarbij zou Bayern een terugkoopoptie hebben bedongen.

18 uur geleden
AZ zonder geblesseerde Mijnans naar Levski Sofia

ALKMAAR (ANP) - AZ-middenvelder Sven Mijnans mist het uitduel met Levski Sofia uit de voorrondes van de Conference League van donderdag. De 25-jarige voormalig speler van Sparta Rotterdam heeft klachten overgehouden aan het competitieduel met FC Volendam (2-2). AZ heeft verdediger Maxim Dekker wel weer terug na een blessure.

19 uur geleden
PSV mist Veerman tegen FC Groningen door bovenbeenklachten

EINDHOVEN (ANP) - PSV mist middenvelder Joey Veerman zaterdag in het thuisduel met FC Groningen. De 26-jarige Volendammer heeft lichte bovenbeenklachten overgehouden aan de uitwedstrijd tegen FC Twente en werkt daardoor een individueel programma af.

21 uur geleden
Oranje-international Simons mag bij goed bod weg bij RB Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - Oranje-international Xavi Simons mag bij een goed bod vertrekken bij RB Leipzig. Dat zei sportief directeur Marcel Schäfer woensdag in het Duitse tijdschrift Sport Bild. De 22-jarige middenvelder, die nog een contract heeft tot medio 2027, zou in de belangstelling staan van Chelsea.

1 dag geleden