'Beleggersvertrouwen in juli iets gestegen'
AMSTERDAM (ANP) - Het vertrouwen van Nederlandse beleggers is in juli opnieuw een beetje gestegen. Beleggers zijn "neutraal gestemd", meldt ING in zijn maandelijkse BeleggersBarometer.
De graadmeter waarmee ING het vertrouwen van beleggers meet kwam uit op een stand van 100, tegen een stand van 98 in juni. Alles onder een stand van 100 geeft een negatieve stemming weer, alles erboven een positieve. Vier op de vijf ondervraagde beleggers verwachten dat de waarde van hun eigen beleggingsportefeuille in de komende drie maanden gelijk blijft of stijgt.
Driekwart van de beleggers geeft aan dat de coronacrisis invloed heeft op zijn of haar keuzes. Zo zegt 23 procent van de ondervraagden op dit moment niets te doen omdat de beurs erg onvoorspelbaar is, terwijl 22 procent juist nu meer kansen ziet.
Meer uit Financieel
APELDOORN (ANP) - Vleesverwerker Vion is van plan zijn varkensslachterij in Apeldoorn te verkopen en werknemers onder te brengen bij andere locaties van het bedrijf in Nederland. Door de krimp van de varkensstapel hoeven er minder dieren te worden geslacht en is sprake van overcapaciteit, aldus Vion.
10 minuten geledenLONDEN (ANP) - De Britse modesite Asos lijkt mogelijk slachtoffer te zijn geworden van een hack. Gebruikers van de app ontvingen dinsdagochtend een melding waaruit kan worden opgemaakt dat de systemen van het kledingbedrijf zijn gehackt.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Gita Salden wordt de nieuwe voorzitter toezicht bij De Nederlandsche Bank (DNB). In haar nieuwe rol wordt zij onder meer verantwoordelijk voor het bankentoezicht. Ze volgt Steven Maijoor op, die in maart vertrekt bij DNB.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR/AFP) - De Franse presidentskandidaat Marine Le Pen wil het begrotingstekort van Frankrijk uiterlijk in 2032 onder de 3 procent van het bruto binnenlands product (bbp) brengen. Dat zei Le Pen dinsdag op een bijeenkomst van haar partij Rassemblement National.
2 uur geledenNEUSS (ANP/DPA) - Het Duitse defensiebedrijf Rheinmetall is begonnen met de serieproductie van satellieten. Jaarlijks moeten er zo'n vijftig satellieten worden gebouwd op de locatie in Neuss. Het defensieconcern breidt hiermee zijn portfolio verder uit.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse mediatoezichthouder Ofcom onderzoekt of Meta zich mogelijk niet heeft gehouden aan de Britse regels voor onlineveiligheid. Het bedrijf achter Facebook en Instagram zou de risico's van een nieuwe functie op Instagram onvoldoende hebben beoordeeld voor die werd gelanceerd.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Werknemers van wasserijen gaan donderdag staken, meldt FNV. Volgens de vakbond zitten onderhandelingen voor een nieuwe cao nog altijd vast. Het is de eerste landelijke staking nadat er sinds begin september al meerdere keren op verschillende plekken gestaakt werd.
4 uur geleden