Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beleggers niet onder de indruk van Switch-trailer Nintendo

Beleggers niet onder de indruk van Switch-trailer Nintendo

TOKIO (ANP) - Beleggers hebben weinig enthousiast gereageerd op de video over de nieuwe Switch 2, die Nintendo heeft gedeeld. Het Japanse gamebedrijf is van plan de nieuwe console dit jaar op de markt te brengen en bracht een trailer uit over de opvolger van de Switch. Maar op de aandelenmarkt in Tokio zagen handelaren weinig nieuws in de video en daalde Nintendo ongeveer 4 procent.

Uit de video van Nintendo wordt duidelijk dat het principe van de Switch 2 hetzelfde blijft als zijn populaire voorganger, die acht jaar geleden op de markt kwam. Gamers kunnen ermee spelen als handheld, maar ook op een groter apart beeldscherm. Het scherm van de Switch 2 is groter en het nieuwe model krijgt een nieuwe knop, maar veel meer specifieke informatie gaf Nintendo niet in de video.

"Het aandeel daalde omdat de onthulling van de Switch 2 precies overeenkwam met alles wat al online was gelekt en geen verrassingen bevatte", zei analist Hideki Yasuda van Toyo Securities tegen persbureau Bloomberg. "Ik verwacht dat het aandeel terugkeert als de aandacht van beleggers verschuift naar de lanceringsdatum en prijs." Dat zal gebeuren als Nintendo op 2 april meer bekendmaakt over de Switch 2, denkt de analist.

Meer uit Financieel

Verliezen op Wall Street na tegenvallende winkelverkopen VS

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met kleine minnen de handel uitgegaan. Beleggers hadden aandacht voor nieuwe macro-economische cijfers over Amerikaanse consumenten. Daaruit kwam onder meer naar voren dat de winkelverkopen in juli onverwachts waren gedaald vergeleken met de maand ervoor.

2 uur geleden
Noodlijdende bussenbouwer Ebusco twijfelt over voortbestaan

DEURNE (ANP) - De elektrische bussenfabrikant Ebusco kampt nog altijd met financiële problemen. Het bedrijf meldt bij zijn halfjaarresultaten dat inspanningen om de situatie te verbeteren "betekenisvolle vooruitgang" laten zien, maar dat de financiële positie van Ebusco "sterk beperkt" blijft. Dit maakt het volgens Ebusco onzeker of het zijn bedrijfsactiviteiten nog wel kan blijven voortzetten.

2 uur geleden
Spyker-baas Victor Muller toont nieuwe auto in Californië

CARMEL-BY-THE-SEA (ANP) - Het Nederlandse sportwagenmerk Spyker heeft vrijdag in Californië zijn nieuwe sportwagen C8 Preliator XXV gepresenteerd. Daarmee wil ondernemer Victor Muller het merk dat enkele jaren weg is geweest opnieuw op de kaart zetten.

4 uur geleden
Ook webshop About You getroffen door datalek bij CEVA

HAMBURG (ANP) - De Duitse webshop About You is ook geraakt door het datalek bij CEVA Logistics. Dat bevestigt een woordvoerster na berichtgeving door vakmedium Logistiek.nl. Eerder werd al bekend dat onder meer de Bijenkorf en bol.com last hebben van het incident.

4 uur geleden
Hoogste rechter Zuid-Afrika blokkeert Wild Coast-plannen Shell

JOHANNESBURG (ANP/RTR) - Shell mag niet meer zoeken naar olie en gas voor de Wild Coast, de oostkust van Zuid-Afrika. Dat heeft het Constitutioneel Hof van Zuid-Afrika vrijdag bepaald, waarbij een uitspraak uit 2024 van een lagere rechter werd vernietigd. Dit is een tegenslag voor de oliemaatschappij na een jarenlange juridische strijd met lokale gemeenschappen en milieuactivisten.

6 uur geleden
Snellaadbedrijf Fastned wint op Damrak na sterke resultaten

AMSTERDAM (ANP) - Fastned was vrijdag een van de winnaars op de aandelenbeurs in Amsterdam. De exploitant van snellaadstations voor elektrische auto's maakte deze week bekend dat het in de eerste helft van dit jaar een recordaantal nieuwe stations heeft geopend en werd positiever over de winstontwikkeling dit jaar.

7 uur geleden
Tata Steel berispt om duurzaamheidsreclames rond groen staal

AMSTERDAM (ANP) - Tata Steel is door de Reclame Code Commissie (RCC) op de vingers getikt vanwege zijn duurzaamheidsreclames. Het staalbedrijf in IJmuiden zei daarin dat het zijn CO2-uitstoot in 2030 met 40 procent verlaagt, in 2045 CO2-neutraal is en dat het bedrijf groen staal gaat produceren met groene waterstof. Maar Tata Steel heeft volgens de RCC onvoldoende aangetoond dat het bedrijf zijn ambities voor de productie van groen staal kan halen.

7 uur geleden