Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beleggers niet onder de indruk van Switch-trailer Nintendo

Beleggers niet onder de indruk van Switch-trailer Nintendo

TOKIO (ANP) - Beleggers hebben weinig enthousiast gereageerd op de video over de nieuwe Switch 2, die Nintendo heeft gedeeld. Het Japanse gamebedrijf is van plan de nieuwe console dit jaar op de markt te brengen en bracht een trailer uit over de opvolger van de Switch. Maar op de aandelenmarkt in Tokio zagen handelaren weinig nieuws in de video en daalde Nintendo ongeveer 4 procent.

Uit de video van Nintendo wordt duidelijk dat het principe van de Switch 2 hetzelfde blijft als zijn populaire voorganger, die acht jaar geleden op de markt kwam. Gamers kunnen ermee spelen als handheld, maar ook op een groter apart beeldscherm. Het scherm van de Switch 2 is groter en het nieuwe model krijgt een nieuwe knop, maar veel meer specifieke informatie gaf Nintendo niet in de video.

"Het aandeel daalde omdat de onthulling van de Switch 2 precies overeenkwam met alles wat al online was gelekt en geen verrassingen bevatte", zei analist Hideki Yasuda van Toyo Securities tegen persbureau Bloomberg. "Ik verwacht dat het aandeel terugkeert als de aandacht van beleggers verschuift naar de lanceringsdatum en prijs." Dat zal gebeuren als Nintendo op 2 april meer bekendmaakt over de Switch 2, denkt de analist.

Meer uit Financieel

IMF opent na herstel betrekkingen kantoor in Venezuela

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Het Internationaal Monetair Fonds (IMF) opent volgend jaar een kantoor in Venezuela. Dat heeft topvrouw Kristalina Georgieva van de organisatie voor financiële stabiliteit in de wereld gezegd. Hiermee bevestigt zij de plannen voor een permanente aanwezigheid in Venezuela.

32 minuten geleden
Tata Steel onderzoekt oorzaak brand, gevolgen beperkt

IJMUIDEN (ANP) - Tata Steel doet onderzoek naar de oorzaak van de brand die maandag op het terrein bij IJmuiden woedde, laat een woordvoerder weten. De brand brak maandag aan het einde van de middag uit bij een transportband.

33 minuten geleden
EU en Filipijnen willen overgroot deel handelstarieven opheffen

BRUSSEL (ANP) - De EU en de Filipijnen willen de handelstarieven voor 94 procent van de producten die ze van elkaar invoeren opheffen. Dat staat in een voorlopig handelsakkoord op hoofdlijnen dat Eurocommissaris Maroš Šefčovič en Filipijnse handelsminister Maria Cristina Aldeguer-Roque dinsdag hebben aangekondigd.

40 minuten geleden
KLM wil dit najaar weer naar Dubai en Riyad vliegen

AMSTELVEEN (ANP) - KLM wil vanaf 25 oktober weer naar Dubai, Riyad en Dammam vliegen. Op dit moment vliegt de Nederlandse luchtvaartmaatschappij niet naar die bestemmingen vanwege de oorlog in het Midden-Oosten.

1 uur geleden
Techondernemer Nalden, bekend van WeTransfer, naar Prosus

AMSTERDAM (ANP) - Medeoprichter van bestandendeeldienst WeTransfer Nalden gaat aan de slag bij techinvesteerder Prosus. Hij wordt bij de eigenaar van maaltijdbezorger Thuisbezorgd de hoogste leidinggevende voor productontwikkeling.

1 uur geleden
AEX-index verder omhoog na AI-rally op Wall Street

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index is dinsdag met winst begonnen. Beleggers trokken zich op aan de flink hogere slotstanden op Wall Street, waar de techgraadmeter Nasdaq een nieuw record bereikte dankzij een herstelrally in de AI-sector. Vorige week stonden de AI-aandelen nog onder druk na waarschuwingen van topbestuurders over de gevaren van de technologie en oproepen om de ontwikkeling te vertragen.

1 uur geleden
Miljoenenboete voor Zwitserse bank UBS om hulp aan zwartspaarders

DEN HAAG (ANP) - De Zwitserse bank UBS heeft van het Nederlandse Openbaar Ministerie (OM) een boete van 5 miljoen euro gekregen. Volgens het OM maakte Credit Suisse, dat in 2023 is overgenomen door UBS, zich jarenlang schuldig aan hulp aan zwartspaarders.

1 uur geleden