Beladen Limburgse derby tussen MVV en Roda JC eindigt gelijk
MAASTRICHT (ANP) - De vorige maand gestaakte Limburgse derby in de eerste divisie tussen MVV Maastricht en Roda JC is in een gelijkspel geëindigd. In de Geusselt, de thuisbasis van de Maastrichters, werd het 1-1.
Tien minuten na rust nam MVV de leiding via Mitchy Ntelo, die na een fraaie assist van Mitchel Keulen eenvoudig binnentikte. Aangever Keulen nam een lange bal van achteruit op de linkerflank in een keer uit de lucht. Kort daarna maakte Roda al gelijk. Xian Emmers schoot van dichtbij raak nadat Dylan Vente de paal had geraakt.
Op 29 oktober werd het duel vlak voor rust gestaakt wegens ongeregeldheden en het gooien van vuurwerk op het veld. Zes agenten en twee stewards van Roda JC raakten gewond. De politie hield tien mensen aan. Op last van de burgemeester van Maastricht moest de wedstrijd maandag al vroeg in de middag worden uitgespeeld. Het restant van het duel begon met een paar minuten van de eerste helft, waarna zonder kwartier pauze aan de tweede helft werd begonnen.
Roda JC staat negende in de Keuken Kampioen Divisie, MVV staat drie plekken lager.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
2 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
23 uur geleden