Beladen Limburgse derby tussen MVV en Roda JC eindigt gelijk
MAASTRICHT (ANP) - De vorige maand gestaakte Limburgse derby in de eerste divisie tussen MVV Maastricht en Roda JC is in een gelijkspel geëindigd. In de Geusselt, de thuisbasis van de Maastrichters, werd het 1-1.
Tien minuten na rust nam MVV de leiding via Mitchy Ntelo, die na een fraaie assist van Mitchel Keulen eenvoudig binnentikte. Aangever Keulen nam een lange bal van achteruit op de linkerflank in een keer uit de lucht. Kort daarna maakte Roda al gelijk. Xian Emmers schoot van dichtbij raak nadat Dylan Vente de paal had geraakt.
Op 29 oktober werd het duel vlak voor rust gestaakt wegens ongeregeldheden en het gooien van vuurwerk op het veld. Zes agenten en twee stewards van Roda JC raakten gewond. De politie hield tien mensen aan. Op last van de burgemeester van Maastricht moest de wedstrijd maandag al vroeg in de middag worden uitgespeeld. Het restant van het duel begon met een paar minuten van de eerste helft, waarna zonder kwartier pauze aan de tweede helft werd begonnen.
Roda JC staat negende in de Keuken Kampioen Divisie, MVV staat drie plekken lager.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
44 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.
3 uur geledenALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
3 uur geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
5 uur geleden