Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beladen Limburgse derby tussen MVV en Roda JC eindigt gelijk

Beladen Limburgse derby tussen MVV en Roda JC eindigt gelijk

MAASTRICHT (ANP) - De vorige maand gestaakte Limburgse derby in de eerste divisie tussen MVV Maastricht en Roda JC is in een gelijkspel geëindigd. In de Geusselt, de thuisbasis van de Maastrichters, werd het 1-1.

Tien minuten na rust nam MVV de leiding via Mitchy Ntelo, die na een fraaie assist van Mitchel Keulen eenvoudig binnentikte. Aangever Keulen nam een lange bal van achteruit op de linkerflank in een keer uit de lucht. Kort daarna maakte Roda al gelijk. Xian Emmers schoot van dichtbij raak nadat Dylan Vente de paal had geraakt.

Op 29 oktober werd het duel vlak voor rust gestaakt wegens ongeregeldheden en het gooien van vuurwerk op het veld. Zes agenten en twee stewards van Roda JC raakten gewond. De politie hield tien mensen aan. Op last van de burgemeester van Maastricht moest de wedstrijd maandag al vroeg in de middag worden uitgespeeld. Het restant van het duel begon met een paar minuten van de eerste helft, waarna zonder kwartier pauze aan de tweede helft werd begonnen.

Roda JC staat negende in de Keuken Kampioen Divisie, MVV staat drie plekken lager.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

1 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

3 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

6 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

6 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

8 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

13 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

13 uur geleden