Beladen Limburgse derby tussen MVV en Roda JC eindigt gelijk
MAASTRICHT (ANP) - De vorige maand gestaakte Limburgse derby in de eerste divisie tussen MVV Maastricht en Roda JC is in een gelijkspel geëindigd. In de Geusselt, de thuisbasis van de Maastrichters, werd het 1-1.
Tien minuten na rust nam MVV de leiding via Mitchy Ntelo, die na een fraaie assist van Mitchel Keulen eenvoudig binnentikte. Aangever Keulen nam een lange bal van achteruit op de linkerflank in een keer uit de lucht. Kort daarna maakte Roda al gelijk. Xian Emmers schoot van dichtbij raak nadat Dylan Vente de paal had geraakt.
Op 29 oktober werd het duel vlak voor rust gestaakt wegens ongeregeldheden en het gooien van vuurwerk op het veld. Zes agenten en twee stewards van Roda JC raakten gewond. De politie hield tien mensen aan. Op last van de burgemeester van Maastricht moest de wedstrijd maandag al vroeg in de middag worden uitgespeeld. Het restant van het duel begon met een paar minuten van de eerste helft, waarna zonder kwartier pauze aan de tweede helft werd begonnen.
Roda JC staat negende in de Keuken Kampioen Divisie, MVV staat drie plekken lager.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
11 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
12 uur geleden