Bel Hassani van PEC Zwolle naar Qatar
ZWOLLE (ANP) - Iliass Bel Hassani verruilt PEC Zwolle voor een avontuur in Qatar bij Al Wakrah. De 27-jarige middenvelder kreeg vorige week al toestemming van PEC om te onderhandelen met de nummer 7 van de Qatarese competitie. Bel Hassani speelde slechts een half jaar in Zwolle.
De Rotterdammer ondertekende in de zomer een contract voor twee jaar bij PEC, met een optie op nog een seizoen. In veertien competitieduels maakte hij vijf doelpunten voor de ploeg uit Overijssel. Bel Hassani raakte al voor de winterstop zijn basisplaats kwijt. Hij kiest nu voor een overgang naar Qatar.
Bel Hassani brak door bij Sparta Rotterdam en speelde daarna ook voor Heracles Almelo en AZ. In de tweede helft van het vorige seizoen kwam hij op huurbasis uit voor FC Groningen.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - De UEFA heeft Feyenoord meerdere straffen opgelegd vanwege het gedrag van de supporters in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona in de Champions League op 9 september. Dat heeft de Europese voetbalbond bekendgemaakt. Zo krijgt de Rotterdamse club een boete van 25.000 euro vanwege racistisch en/of discriminerend gedrag van de supporters. Ook zijn er boetes voor het gooien van objecten (26.375 euro), spreekkoren (10.000 euro) en schade in het stadion (13.000 euro).
1 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste training voor de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League met 24 spelers afgewerkt. De geblesseerde spits Brian Brobbey en verdediger Lutsharel Geertruida zijn er niet meer bij. Middenvelder Gjivai Zechiël, die vrijdag meedeed in het EK-kwalificatieduel van Jong Oranje tegen Jong Noorwegen (0-0), sluit maandag weer aan bij Oranje.
3 uur geledenİZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
5 uur geledenTEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.
6 uur geledenN i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
11 uur geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
16 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
16 uur geleden